sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odśnieżanie chodników

4.lomza pomstuje na właścicieli posesji nieodśnieżających chodników, tylko nie bierze pod uwagę, że w wielu z tych posesji mieszkają samotne stare kobiety, które nawet nie mają siły, aby wyjść z domu, a w wielu przypadkach między chodnikami a ogrodzeniami domów są rachityczne trawniczki, co z takich właścicieli zdejmuje obowiązek odśnieżania. Miasto powinno się wziąć do roboty, jak trzeba to zatrudnić bezrobotnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

Też bym chciał żeby pieniądze które idą na darmozjadów z ratusza szły na odśnieżanie chodników takim ludziom.

A po 4lomża czego się można spodziewać?

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

Jak im tak żal tych nieodśnieżonych chodników to łopaty w łapy i wio do pługa . Odśnieżanie chodników ,wszystkich to powinien być obowiązek miasta, koniec ,kropka.

Tomecki101

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

Jest zima, więc ma być śnieg i mróz.
Niech babcia zamówi sobie posiłek i zakupy on-line, zarejestruje się na portalu ZUS, u lekarza, w Urzędzie skarbowym, założy profil zaufany.

Tak rząd pomaga ludziom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

I tu się z autorem tematu nie zgodzę i tak jak rozumiem że zamieszkują często takie domy osoby starsze i tu zgoda. Tak w wypadku gdy osoba starsza na syna, wnuczka, rodzinę to łopatę im w dłoń i odśnieżać babci czy dziadkowi bo potem po dziadku czy babci domek już przejąć będzie komu i nie będzie się szukało nikogo aby oddać charytatywnie? A jeśli babcia i dziadek nie ma żadnej rodziny to wtedy i owszem trzeba tym starszym ludziom pomóc,bo łopata i odśnieżanie to nie dla nich.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

Popieram Autor: kadcyla ,
... a Chamjasniepanhrabia,
potomek roztrząsaczy gnoju,
jako wieloletni pastuch i parobek obeznany od dziecka z obsługą wideł do wyrzucania gnoju,
dałby sobie pewnie i radę z obsługą tak skomplikowanego technicznie sprzętu, jak łopata do śniegu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

ale ta babcia Kaśka jest durna ... czyli sprawdzać kto , ile babcia ma dzieci , gdzie i czy w ogóle pracują , a jak w innej miejscowości, niech biorą urlopy wypoczynkowe i do łopaty :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

... a jak dzieci i wnuki nie chcą odśnieżać babci posiadłości ,
rząd powinien pozbawić ich prawa dziedziczenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

czesia z kownat ten temat nie powinien dotyczyć

czesio swojej budy w kownatach napewno nie odśnieża tylko wydepta ścieżkę do do wychodka i z powrotem

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

To, że ktoś starszy nie odśnieży przy swoim domu jestem w stanie zrozumieć.
Ale... dziś jeździłem po drogach osiedlowych i parkingach PERSPETYWY. Masakra. To co zmotoryzowani ujeździli to ich.
A SPÓŁDZIELNIA, która ma sprzęt, maszyny do tego, ludzi, którym płaci... co robi???
A każdy mieszkaniec tego osiedla, tych bloków płaci, i SPÓŁDZIELNI nie interesuje czy ma z czego.
To to jest w porządku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

jezeli chodnik od posesji oddziela pas zieleni to obowiazek odsniezania lezy po stronie miasta,jezeli pasa zieleni nie ma a chodnik sasiaduje bezposrednio z posesja wtedy obowiazek lezy po stronie wlasciciela posesji , proste ? PROSTE,zamykamy temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odśnieżanie chodników

Dla mnie to jest chore z tym odśnieżaniem. Chodnik nie jest mój, a mam odśnieżać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org