czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Konflikt Steckiewicz – Metelska

W dzisiejszym artykule pana Derewońki Teresa Steckiewicz kreuje się jako osoba pokrzywdzona, która rzekomo właściwie odnosi się do pacjentów i ich rodzin . Zastanawiam się czy są rodziny , które mogą potwierdzić wersję tej osoby bo ja z przykrością stwierdzam , że mam bardzo złe doświadczenia z pobytu mojej Mamy w tej placówce. Do dziś wspominam to jako traumatyczny horror i to właśnie za sprawą zachowania T.Steckiewicz – aroganckiej , chamskiej i bezdusznej . T.Steckiewicz w swoich wywodach mija się z prawdą kiedy mówi, że nie było skarg bo ja taką skargę składałam jako zresztą jedna z wielu osób. Sprawę zamierzałam skierować na drogę sądową i nie zrobiłem tego tylko dlatego , że wkrótce po pobycie w ZOL na Rybakach moja Mama zmarła i nie chciałam szargać jej pamięci .
W ciągu rocznego pobytu mojej Mamy w tej placówce wielokrotnie też byłam świadkiem skarg pracowników na zachowanie Steckiewicz . Pielęgniarki i salowe , żeby odreagować napięcie mówiły nawet humorystycznie o tym, że kiedyś to sobie odbiją jak wróci do nich jako pacjentka. Oczywiście oficjalnie panuje tam zmowa milczenia i trudno się dziwić bo każda z pracownic chce utrzymać pracę.
Przy okazji chcę dodać , że w placówce na Rybakach kiedy była tam moja Mama pracował bardzo dobry personel – życzliwy , troskliwy, oddany pacjentom zarówno pielęgniarki jak i salowe . Do dziś jestem im bardzo wdzięczna za opiekę nad Mamą. Pomijam oczywiście służalczych lizusów co to „uprzejmie donoszą” swojej chlebodawczyni – cóż nie każdy umie sobie poradzić z przemocą psychiczną wiekowej staruszki.
Jedynym problemem tej placówki jest jej despotyczna założycielka Steckiewicz , która nie liczy się z nikim i nie znosi sprzeciwu .Kiedyś powołując się na swoje doświadczenia pielęgniarskie wielokrotnie kwestionowała diagnozy lekarki z dwiema specjalizacjami a kiedy lekarka zaprotestowała została zwolniona. Na jej miejsce zatrudniony został potulny pan doktor , który w ciemno podpisywał wszystkie papiery . Podpisał nawet bez żadnych badań wypis mojej mamy , która po wyjściu z placówki wylądowała w szpitalu z przewlekłym ! , nieleczonym ! zapaleniem oskrzeli - co dla osoby leżącej jest zagrożeniem śmiertelnym.
T.Steckiewicz twierdzi, że wszystko jest w porządku, bo dzwonią do niej ludzie z całej Polski . Tak dzwonią - bo nie mają wyjścia, gdyż oferta placówek dla osób chorych obłożnie i terminalnie pozostawia w naszym kraju wiele do życzenia. Rodziny , które to przeżyły wiedzą jak trudno jest znaleźć pomoc. Na szczęście jest nadzieja , że wkrótce po wielu bojach zostanie uruchomiony ZOL przy nowym WOPiTU więc przynajmniej część pacjentów i ich rodzin nie będzie skazana na łaskę – niełaskę aroganckiej Steckiewicz.
A Pani Meteskiej życzę dużo wytrwałości w tej nierównej walce z oburzoną seniorką i bardzo współczuję . Ma Pani bardzo trudną pracę wśród umierających ludzi i ich zrozpaczonych rodzin szkoda , że musi Pani trwonić swój czas na potyczki z taką osobą.



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Konflikt Steckiewicz – Metelska   
Teresa1937 27-01-21 18:05 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
Yanek 27-01-21 19:23 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
Yanek 27-01-21 19:32 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
0-22 27-01-21 20:31 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
0-22 27-01-21 21:39 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
0-22 29-01-21 12:07 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
Teresa1937 30-01-21 08:40 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
mirek2 29-01-21 13:20 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
0-22 29-01-21 16:18 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
0-22 30-01-21 11:18 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
Yanek 30-01-21 12:09 
 Re: Konflikt Steckiewicz – Metelska   
czar~ 30-01-21 13:41 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org