czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tycie a rzucenie palenia

Czy to prawda, że przy rzucaniu palenia jesteśmy bardziej narażeni na tycie? Pytam, bo noszę się z zamiarem rzucenia - już nie należę do najchudszych osób, ale jeżeli miałbym przybrać jeszcze na wadze to ja dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

rzucaj natychmiast. Ja raz rzuciłam i moim błędem było to że podjadałam (głównie ser pleśniowy) efektem tego było +10 kg. Zaczełam aby schudnąć no ale to było błędne koło. Potem zaszłam w ciąże i rzuciłam. Nie wiem czy od palenia czy od ciąży tyłam ale teraz już córka ma 3 lata ja nie pale wróciłam do wagi sprzed ciąży i czuję się wspaniale. Byłam na diecie i dlatego schudłam nie od tego że karmiłam piersią jak wszyscy mi mówili że tak będzie, bo schudłam dopiero jak skończyłam karmić. Ty rzucaj i się nie oglądaj za niczym. Duża oszczędność pieniędzy i zdrowia. A jak będzie Cie korciło na to aby coś wziąć do buzi to se cukierka miętuska possaj albo jakąś gume. Tylko nie ser bo to tuczące strasznie. Życze powodzenia i trzymam kciuki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

To nie prawda, jak nie bedziesz podjadać to nie przytyjesz. Z własnego doświadczenia polecam Carr Allen \"Jak rzucić palenie\". Niby głupie że z ksiazka rzucasz palenie ale to działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Jest to jedynie pozorne wrażenie. Wiele osób tyje przy rzucaniu palenia bo po prostu rekompensują sobie brak papierosów słodyczami i innymi przekąskami, które najczęściej są powodem lapania dodatkowych kilogramów. Nie powinnaś się nawet nad tym zastanawiać bo przecież te wszystkie wysokokaloryczne rzeczy można zastąpić. Na przykkad owocami, warzywami czy też żuciem gumy, miętówka. Tutaj jeszcze jest artykuł, który to wszystko wyjaśnia:
http://fitwatch.pl/rzucanie-palenia-a-tycie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

jeżeli nie bedziesz zamieniać fajka na pączka to bedzie najlepiej ruszaj sie pij dużo wody i od czasu do czasu zjedz grejfruta : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Ja też mam za sobą książkę, fajna sprawa. Ja tam rzuciłam i nie przytyłam nawet 1 kg, wszystko siedzi w Twojej głowie. Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Z tyciem trzeba uważać. Generalnie ostatnimi czasy przeczytałem na http://www.no-spa.pl/03_article_objawy_ostrego_brzucha.html o tym, że mocne bóle brzucha pojawiają się wtedy, kiedy jemy zbyt dużo nie zdrowych rzeczy. Osobiście radzę uważać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Kazdy sposob jest dobry aby mozna pozbyc sie tego SZAJSU!
CEL USWIECA SRODKI!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Z tyciem trzeba uważać. Generalnie ostatnimi czasy przeczytałem na http://www.no-spa.pl/03_article_objawy_ostrego_brzucha.html o tym, że mocne bóle brzucha pojawiają się wtedy, kiedy jemy zbyt dużo nie zdrowych rzeczy. Osobiście radzę uważać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

reklamowane tabletki pomagają rzucić w 3 dni. Wiem, bo już kilka razy mi pomogły ;p ale nie tylko one potrzebne jest też wsparcie psychologiczne. tak... psychologiczne bo to nałóg który trzeba zrozumieć... mi forma książki nie odpowiadała więc wzięłam się za filmiki na stronie www.reset33.pl (są płatne i bezpłatne) jako taki mały zalążek terapii właśnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Podobno papierosy pomagają w chudnięciu, zwłaszcza jak stosuje się je z kawą. Przynajmniej taki mit słyszałem.
_______________________________
Dyplomowe prace - profesjonalny blog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Ostatecznie to chyba jednak lepiej rzucić palenie i zacząć jakieś ćwiczenia :) Zanim zacząłem regularnie chodzić na siłownię też zastanawiałem się jak cwiczyc i przyznam, że na to pytanie długo szukałem odpowiedzi aż w końcu obejrzałem filmy ćwiczenia - solidna dawka wiedzy. Zdałem sobie również sprawę z tego jak ważna jest muzyka dopingująca i dzięki temu już wiem jak najlepiej ćwiczyć w domu a to ważne zwłaszcza gdy nie można iść na siłownię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Najlepiej mieć dietę i dobre treningi. Wówczas wszystko, dobrze działa!
_____________________-
http://pisaniepraclicencjackichogloszenia.szczecin.pl/pisanie-prac-magisterskich-a-cena/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Niby tak, bo nie masz czym zająć rąk, więc jest, ale to nie jest reguła. Warto jednak próbować rzucić i ja w tym miejscu powiem o RESET33. To program , bez łykania leków, ale z uwagą i ogromną bazą wiedzy. Widzę, że już o nim pisano. serio działa moja sąsiadka na sobie stestowała. To jest ta strona https://www.reset33.pl/ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Odłożyć fajki, a jeśli boisz się tycia to LICZYĆ KALORIE! Dzięki temu będziesz wiedział ile jesz i jak nie przekroczysz dziennego zapotrzebowania, to jest bardzo mała szansa, że przytyjesz. A też łatwiej będize się pilnować, aby nie zajadać braku papierosów i nie zwalczać stresu z pomocą przekąsek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tycie a rzucenie palenia

Palenie to jest straszny nałóg. Najlepiej szybko go rzucić. To jest strata zdrowia i pieniędzy!
_____________________________________
Pisanie prac licencjackich z Bezpieczeństwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org