piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zajęcia sportowe przy obostrzeniach.

Dzieciaki mnie namawiają, żeby je zapisać na https://tribesquad.pl/treningi/krav-maga-dla-dzieci-mikolow/ . Tam chodzą znajomi, jest super atmosfera, one się rwą do tego. Ale trochę mam obawy, czy to nie jest niebezpieczne? Co prawda ja już po covidzie, ale one się jakoś ustrzegły i nie wiem czy to ich nie naraża. Wiem od znajomuych, że w tej szkole przestrzegają wszystkich zasad sanitarnych. No i też przecież wszędzie się można zarazić… I co te biedne dzieci mają tylko w domu siedzieć…?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zajęcia sportowe przy obostrzeniach.

Spadaj trollu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zajęcia sportowe przy obostrzeniach.

Te zajęcia sportowe są świetne po prostu. To jest coś niesamowitego!
________________________
Tematy prac doktorskich z Ekonomii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zajęcia sportowe przy obostrzeniach.

To siedzenie w domu doprowadziło u mnie do depresji. Izolacja, brak kontaktu z kimkolwiek, ciągły stres, nagła zmiana trybu życia z aktywnego na pasywny. W końcu udałam się do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ po pomoc od specjalisty, psychiatry. Mogę polecić tę klinikę, terapia pomogła mi przystosować się do obecnej sytuacji. Zorganizuj dzieciom czas, dla nich to szczególnie trudne chwile, lepiej ich nie zaniedbywać..

Kometka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zajęcia sportowe przy obostrzeniach.

Psychiatra ci nie pomógł. Spróbuj u dermatologa. Zawsze to coś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org