czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto za aborcją koniecznie nich zobaczy dzis w TVP 1 o 21.35 film ,,NIE PLANOWANE\"

DZIŚ W SOBOTĘ ZAPRASZAM ABYŚCIE KONIECZNIE OBEJRZELI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto za aborcją koniecznie nich zobaczy dzis w TVP 1 o 21.35 film ,,NIE PLANOWANE\\\"

niestety propagandówki nie oglądam z zasady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto za aborcją koniecznie nich zobaczy dzis w TVP 1 o 21.35 film ,,NIE PLANOWANE\\\"

Stare dziady i dewoty chcą układać młodym życie. Niech już pozdychają te homo sovieticusy. Nikt nie będzie za wami tęsknił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto za aborcją koniecznie nich zobaczy dzis w TVP 1 o 21.35 film ,,NIE PLANOWANE\\\"

Nigdy nie poprę aborcji jako widzi mi się, bo robię co chce i usuwam problem, ale nie można zmusić do urodzenia chorego dziecka ludzi, którzy nie są w stanie udźwignąć takiego ciężaru.
Film właśnie oglądam. Daje do myślenia, ale aspektów jest dużo więcej niż tylko przedstawione w filmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto za aborcją koniecznie nich zobaczy dzis w TVP 1 o 21.35 film ,,NIE PLANOWANE\\\"

A ja ci Zbysiu polecam czegoś posłuchać https://www.instagram.com/p/CGu_aATFEEm/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto za aborcją koniecznie nich zobaczy dzis w TVP 1 o 21.35 film ,,NIE PLANOWANE\\\"

A kto tu jest za aborcją. Myślę, ze nikt. Kobieta ma mieć prawo usunąć zdeformowany płód np pozbawiony głowy. Nikt nie ma prawa zmuszać jej do urodzenia dziecka, które umrze zaraz po urodzeniu, ponieważ ma wady genetyczne, które nie pozwalają mu żyć i funkcjonować.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto za aborcją koniecznie nich zobaczy dzis w TVP 1 o 21.35 film ,,NIE PLANOWANE\\\"

do tych bydlaków nie przemówi żaden film

Odpowiedz na tę wiadomość
 
,,KAŻDE ŻYCIE JEST CUDEM\". Dziś w niedziele w TVP 1 o 22.00.

Polecam aby obejrzeć. Prawdopodobnie wspaniały film.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto za aborcją koniecznie nich zobaczy dzis w TVP 1 o 21.35 film ,,NIE PLANOWANE\\\"

rei, dlaczego nie chcesz dyskutować na wiedzę, erudycję, empatię. Twoją bronią są argumenty emocjonalne, które mają dyskredytować adwersarzy. Nazywasz myślących podobnie jak ja bydlakami. Jestem matką, której dziecko zmarło tuż po porodzie. Było głęboko upośledzone. To nieprawdopodobny ból. Rzeczywiście zwierzęcy. Nie chciałabym, aby jakakolwiek kobieta musiała przeżywać coś podobnego. Ale przecież ty wiesz lepiej.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org