czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ślub

Czy ktoś z Was orientuje się ile kosztuje ślub w kościele w Kupiskach ? W przyszłym roku planuje ślub i zastanawiam się czy go nie wziąć w parafii narzeczonego.

Dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Gdzieś w internecie jest porównywarka cen. Sprawdź może, akurat będą te parafie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Niestety nie sądzę, aby były informacje w internecie. Ale może ktoś miał tam swój ślub :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

idz i zapytaj, troche ruchu nie zaszkodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Ślub zawsze trochę kosztuje. Poza kosztami ponoszonymi w kościele, czeka Ciebie ich znacznie więcej - suknia ślubna, dodatki, garnitur, sala weselna, a mi do tego dochodzi ubranko dla psa. Możecie się śmiać, ale mój pies jest naprawdę ważny w moim życiu, więc nie może go zabraknąć tak ważnego dnia. Na stronie: https://easyweb.pl/jak-ubrac-psa-na-slub/ znalazłam ciekawy artykuł, z którego można dowiedzieć się jak ubrać psa na ślub. Ja na pewno chętnie skorzystam z dostępnych tutaj porad, aby mój skarb prezentował się zjawiskowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Kamila powiedz kto cię spłodził a pomścimy cię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Na pewno o wiele mniej niż wyprawienie wesela :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Kamila a nie będzie on zazdrosny i pana młodego uje.b..ie za dupę?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Kamila rozumiem że Twój pupil cię skutecznie zadowala ale żeby zaraz brać ślub ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Nie lepiej byłoby po prostu pójść do kościoła i zapytać o cenę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Ceny ślubów i wesel są bardzo różne. Z pewnością tę branżę czeka rewolucja pandemii, ponieważ wiele tych firm nie przetrwa. Orientacyjne cenę za osobę i przykładowe menu można znaleźć na stronie restauracji Rodzinnej http://www.restauracjarodzinna.pl/sala-weselna-wroclaw.html
Niecałe 200 zł to moim zdaniem bardzo atrakcyjna oferta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Tetrus zapewne i twoja sala weselna nie przetrwa skoro inwestuje w takiego trolla jak ty który wrzuca ich reklamy na drugim końcu kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Teraz to chyba kiepski pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Ślub to jest bardzo drogi Event niestety. To jest po prostu straszne!
_______________________-
wegait.pl/aplikacje-mobilne/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Księża dostali po kieszeni to pewnie ceny podniosą :) Za rok to jeszcze coronawirus będzie szalał i wesel zabronią tak jak teraz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ślub

Ślub na pewno jest super drogą rzeczą. Niektórzy biorą na niego olbrzymi kredyt. To jest po prostu ryzyko.
_____________________________
Psychoterapia w Poznaniu i okolicach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org