piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Remont mieszkania???

Ile może kosztować kapitalny remont mieszkania 60m2? wszystko od podstaw aż pod klucz.Także przeróbki hydrauliki i elektryki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

odezwij sie na murgrabia11@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

17000

zgrzyt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

sporo..tylko się tak wydaje a jak się zacznie to dopiero kasa idzie...wiem bo robiłam nie dawno..wyszło więcej niż się spodziewałam..
A najważniejsze to bierz poleconych i znanych fachowców..a nie z ogłoszeń na internecie..Ja skorzystałam z ogłoszeń i w trakcie musiałam się pozbyć jednych a przyszli następni..w sumie nie wiele lepsi..ale jakoś się uporałam..trwało to cała wiosne ale mam już za sobą ten KOSZMAR....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

A duże mieszkanie remontowałaś? Może powiesz co to za ekipy żebym się nie nadział na nich przypadkiem.A możesz napisać ile kosztowała sama robocizna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

glazura, terakota - 3-4 tys.
wymiana elektryki 1-1,5 tys.
malowanie szpachlowanie - 3-4 tys.
hydraulik to zalezy co tam trzeba.
montaż drzwi, paneli to koszt ok. 150 zł.

drugie tyle na materiał, albo więcej.

Nie polecam brania jednej ekipy do wszystkiego.
Z doświadczenia wiem, że tacy co robią wszystko od hydrauliki po elektryke przez szpachlowanie o niczym nie mają zielonego pojecia i poprawki kosztują drugie tyle co cały remont.

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

pytanie co rozumiemy pod klucz ? jeśli gołe ściany to w 17kzł się zmieścisz a jeśli z wyposażeniem typu szafki kuchenne, zrobiona łazienka, ubikacja itd to tak na 60m liczyłbym około 30kzł ;) jeżeli meble do pokoi itd to jeszcze więcej ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

do "hansklos" miales pecha kolego bo tacy co robia wszystko -ale na prawde -to tylko pozytyw nie musisz nic organizowac cala budowa albo remont jest pod ich nadzorem i to oni kontroluja przebieg zeby wszystko gralo
te czasy ze potrzebujesz 10 firm sie skonczyly i to dobrze jest duzo latwiej zawsze byli pseudo fachowcy i beda to sie nie zmieni ja nie mialem najmniejszego problemu z remontem ustalona cena zostala a nawet bylo w koncu troche taniej robota wykonana bez poprawek i w dosc krotkim terminie
szef firmy sam na koniec robot obnizyl cene tylko do polecenia
niestety terminy maja bardzo napiete i trzeba troche poczekac ale jesli ktos ceni jakosc i cene -zaczeka pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Ludzie, gdzie wy kupujecie materiały i meble itd. ja na 73 m2 mieszkanie wydałem 80 tyś. i wcale bez fajerwerków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

chyba sracze porobiłeś sobie z marmuru inkrustowanego złotem.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Zależy wszystko od tego co ma być robione i jaki byłby zakres robót, np. poprawiać świeżych ścian po tynkarzach nikt za darmo nie będzie(no chyba, że się ktoś taki znajdzie). A ten kto jest przekonania, że jak ktoś szpachluje to nie zrobi nic więcej dobrze to niech się wypowiada sam za siebie, bo co to antyreklama dla singli lub mniejszych brygad? Patrzcie kogoś strasznie bodzie, że ktoś może potrafić więcej, od tego jest doświadczenie i kwalifikacje zawodowe. Poleceni fachowcy??? Dobre żarty, najczęściej poleca się znajomych fachmanów, nieprawdaż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Ja też brałam ekipe z polecenia,mieszkanie tez pod klucz a i w m-c sie wyrobili :) i nawet niepili :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

W sklepie na stacji paliw Pryma jest sklep z materiałami do remontu domów . Tam dostałem namiary na fachowca który remontował mi mieszkanie . Cenowo był podobny do innych ale fachowość i kultura osobista na wysokim poziomie . Myślę że dobrze jest spytać o fachowca w składzie budowlanym bez znaczenia którym bo oni znają ich fachowość . Jestem również za tym aby jeden fachowiec robił wszystko bo bo później nie ma spychania że coś źle wyszło bo poprzednia ekipa coś spieprzyła .
Co do ceny to trudno coś powiedzieć bo to zależy od tego co chcesz zrobić i na jakim poziomie . Wiem z własnego doświadczenia że bardzo dużo wydaje się na rzeczy które nie jesteśmy wstanie przewidzieć przed rozpoczęciem remontu a które wychodzą podczas prac .

powadzenia zbyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

od 10 do 15tys zł !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

zadzwoń pod 504 80 63 87, współpracują z hydraulikiem i elektrykiem, będziesz zadowolona, nie pieprzą się z robotą po kilka miesięcy, jak co niektórzy

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

506 240 352 Ja z nich byłam zadowolona :) jak i moi sąsiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Proszę tutaj - http://kapitanremont.pl
Nie wiem czy mają czas, ale jeśli tak to warto. Ogólnie jeśli wybieracie firmę, której nie macie z polecenia znajomych, to radzę dokładnie ich sprawdzić. Punktualność, poprzednie realizacje, może pokazanie aktualnej realizacji. Sposoby są - na pewno odradzam na ślepo i bez pytania o stawki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Może kosztować i dużo i mało. Zależy jak remontujemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Lepiej popytać znajomych i rodzinę. W internecie ludzie piszą różne rzeczy, często działają nie do końca uczciwie... Lepiej nie ryzykować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Remont może kosztować określoną kwotę, a może też znacznie więcej, bo wszystko zależy od tego w jakie materiały celujesz. Dla mnie liczy się jakość i zawsze wybieram produkty z górnej półki. Ostatnio kupiłem lampy BPM i widzę, że był, to trafiony wybór.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

mój hydraulik wcale nie wziął dużo, a przerabiałem całą instalację. trzeba dobrze poszukać i popytać znajomych i brać z polecenia bo w ciemno można się przejechać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Jezeli chcesz dużo zaosczedzić na remoncie - meble kuchenne mozesz zamówić sobie sam na centrum.meble.pl ! banalnie prosty konfigurator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Na wymiar będą te meble.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Dokładnie. Bo mozna wyremontowac mieszkanie za 20 tys. Można wyremontować za 200 tys. złotyc. Wszystko zależy co remontujemy, jaki standard ktoś chce zastosować....
Sama jestem zdania, że warto jest zaoszczędzić jeśli ma się taką możliwość. Warto na przykład zamowić panele z montażem. Taka opcja jest na przykład w dobre dla domu: http://www.ddd.com.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

postanowiłem z żoną odnowić łazienkę i powiem wam , że przejechaliśmy wiele sklepów i byliśmy bardzo niezdecydowani. potem wpadłem na pomysł żeby poszukać pomysłów w necie i tak trafiłem na mądry artykuł odnośnie łazienek: https://kobietamag.pl/wysoka-jakosc-niskiej-cenie-urzadzic-lazienke-oszczedzajac/ przyznam szczerze, że wiele nam to ułatwiło i potem remont ruszył z kopyta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Zależy od wymagań faktycznie remont to droga rzecz ale faktycznie może być to za 20 tys a nawet 200 tys jak przedmówca pisał, trzeba rozejrzeć się po firmach i sklepach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Wszystko zależy od tego co tak naprawdę chcesz w tym mieszkaniu mieć :) Najlepiej poprosić o wycenę fachowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

To zależ w jakich hurtowniach będzie zaopatrywał się wykonawca i z jakiego materiału chcesz mieć wykonane. Klasa materiału też podnosi koszty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Remonty generalne tanie nie są, więc raczej trzeba byłoby się liczyć z tym, że wyjdzie to sporo pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

nie ma i nie będzie niskich kosztów remontu, bo zawsze coś trzeba zrobić jeszcze, jeszcze, jeszcze ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Remont mieszkania to poważna sprawa, na pewno każdy się na niego cieszy, ale też często pojawiają się obawy, czy ze wszystkim sobie poradzimy. Na szczęście są dobre sposoby i dobre akcesoria. Jeśli planujecie remont rur lub innych systemów to zerknijcie na firmę mcgoodwork.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Na remont mieszkania trzeba przeznaczyć stosunkowo dużą sumę pieniędzy, ale moim zdaniem warto :)

_________________________________
ścianki akustyczne - http://esglas.pl/scianki-akustyczne/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Też mam w planach remont mieszkania. Chcę wszystko zmienić bo mam już dosć tych starych, brudnych ścian i mebli. Załatwiam obecnie wywóz gruzu i innych odpadów po remoncie bo nie chcę sama się z tym męczyć. A wy co robicie z odpadami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Załatw też koniecznie wywóz gruzu i odpadów poremontowych. Po remoncie na pewno będzie tego mnóstwo a a osiedlach często nie ma gdzie takich rzeczy wyrzucać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Jak remont to i wywóz gruzu. Najlepiej zawczasu poszukać firmy, która nie zedrze skóry. Na przykład takich jak ta http://zamowmariana.pl/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

W dzisiejszych czasach znalezienie dobrej ekipy remontowej jest już dużo łatwiejsze. W końcu każdy chce jak najlepiej przyłożyć się do swojej pracy. Jak potrzebujesz do remontu kogoś sprawdzonego z https://otomistrz.pl/ ma w tym temacie spore doświadczenie. Na jego stronie możesz zobaczyć realizacje jakie już wykonał. Widać, ze fachowa robota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Robiłem mieszkanie 48m2 po kosztach, wyszło 35 tys bez mebli a było to kilka lat temu. Obecnie meble nie są tanie: przeciętna sypialnia łóżko 2,5 szafa 2,5 komoda1,5 fotel 0,5 żyrandol i kinkiety 1, 2 szafki nocne 1 i wychodzi pod 10 tys same meble, i z 8 tys, gładzie, podłoga, ściany, ew. jakiś podwieszany sufit, i gniazdka+włączniki. To tak 18-20 tys a to przeciętnie ok. 15m2. Jeśli chcieć normalnie zrobić i wyposażyć to z meblami min. 1,5 tys na m2 trzeba liczyć, bez mebli 1tys/m2, a po kosztach jak u mnie 750-800/m2. Nie oszukujmy się nie można zakładać 2x niższego budżetu i liczyć że na wszystko wystarczy bo na pewno albo na coś braknie albo całość wykończenia będzie słaba i nie doiwestowana.
Dobrze jest na pewno z góry rozplanować sobie wydatki:
https://coupondojo.com/pl/blog/17-planowanie-wydatkow--jak-robic-to-madrze-i-oszczedzac

Tak aby nie było przykrych niespodzianek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Dobry remont mieszkania na pewno się przyda. Ja po prostu kocham mieszkać w luksusowych wnętrzach!
___________________________________
Politologia - pisanie licencjackiej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Zależy co konkretnie chcesz zrobić. Polecam np. położyć sobie płytki na ścianę. Na https://www.incana.pl/ widziałem super pomysły na taki wystrój ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

U mnie remont szedł super dopóki nie zalało pokoju i kicha trzeba było wynajmować firmę do osuszania, a koszty i przede wszystkim czas poszybowały do góry :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Przeczytałem ciekawy artykuł sufity napinane z lodem http://www.jaw.pl/2020/10/sufit-napinany-w-kuchni-z-diodami-led-polaczenie-stylu-i-praktycznosci/. To bardzo atrakcyjna opcja, może zrobię taką w kuchni. Zwłaszcza w witrynie poświęconej sufitom napinanym https://otomistrz.pl/sufity-napinane/ wszystko jest bardzo szczegółowo wyjaśnion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Mnie remont mieszkania zakupionego w stanie deweloperskim - 58mkw wyniosło coś około 72 tys i bez rewelacji :)
Cyklicznie dokupujemy brakujące meble, dodatki bądź akcesoria i końca nie widać :)

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Kamyki a ty dalej tylko wklejasz linki do tej mirjan24. Odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

daj już spokój z tymi zaczepkami. Też korzystam z https://www.mirjan24.pl/13-meble i nie widzę powodów żeby się czepiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Mirjan to słabizna. Odradzam. I twoja nahalna reklama tego nie zmieni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Autor: ZiziKam (---.icpnet.pl)
Autor: kamyki_80 (---.icpnet.pl)

icpnet - Poznań

Przestań więc już tu trollować głąbie z tym swoim sklepikiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Jeżeli decydujesz się na generalny remont mieszkania, to polecam zainstalować wentylację. Skoro i tak robisz wszystko od podstaw, to zrobisz to za jednym zamachem. W moim mieszkaniu, wentylacja doskonale się sprawdza. Dla mnie jakość powietrza zdecydowanie się poprawiła. Wiadomo, że taki system należy regularnie dbać. Aby przygotować się do takiej usługi, polecam ten artykuł: https://brawent.pl/ile-kosztuje-czyszczenie-wentylacji/ , który mówi jak kształtuje się koszt takiej usługi. Obecnie umówiłam się z ekipą na pierwsze czyszczenie i czekam na swój termin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Dobry remont mieszkania jest naprawdę fajny, ale niestety bardzo kosztowny! To jest straszna sprawa po prostu!
_______________________________
Poznań i okolice, a internetowy copywriting

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Wiele rzeczy z takiego remontu można zrobić samemu. Wiadomo, że zajmie to więcej czasu, ale zaoszczędzi się sporo pieniędzy i myślę, że pochwalenie sie gościom, że zrobiło się coś samemu to świetna sprawa. Ostatnio robiliśmy z mężem remont mieszania. Znajomy, który ma smykałkę do prac remontowych położył nam panele i wymienił lampy, za to my sami pomalowaliśmy płytki i meble co zupełnie odświeżyło wnętrza. Bardzo przyjemne zajęcie i świetny efekt. Dla osób zabierających się do remontu polecam ten sklep https://narzedziowy24.eu/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Drogi i słabo wyposażony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Emperior o oszust.
Uważajcie i nie dajcie się oszukać na oferowane przez niego pseudo prace. To jeden wielki przekręt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Z pewnością przydadzą wam się <a href=\"https://otownetrze.pl/lampy-sufitowe\">lampy sufitowe</a>. Szeroki wybór lamp oraz wszystkiego innego do wyposażenia wnętrz :)

https://otownetrze.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania???

Moje mieszkanie było remontowane przez firmę remontową z Wyszkowa MZremont.pl. Doradzili mi zrobienie ciepłej podłogi w całym mieszkaniu i położenie częściowo paneli, a częściowo płytek. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy! Teraz w moim mieszkaniu jest zawsze ciepło. Nie mogę zdradzić ceny całego remontu, ponieważ zapłaciła za niego moja żona. Ale powiedziała, że nie było to bardzo drogie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org