| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Festiwal Walizka-Amfiteatr |
|
Śledząc na plakacie miejsca zaplanowanych widowisk w czasie festiwalu w Łomży, zauważyłem że niektóre są umiejscowione w amfiteatrze... Gdzie jest amfiteatr w Łomży-czy ktoś może mi to jednoznacznie i kategorycznie określić? Dziękuje za ewentualną podpowiedź.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Festiwal Walizka-Amfiteatr |
|
Zapewne chodzi o muszlę.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |