| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| godlewski band |
|
witam Łomża rośnie w siłę w branży di-polo najnowszy klip zespołu z Łomży Godlewski Band https://www.youtube.com/watch?v=4mxHMhRU3oY pozdrawiam
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: godlewski band |
|
Przecież to barbarzyństwo, podstępnie podszywające się pod termin powiązany z muzyką ...
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: godlewski band |
|
Szału nima dupy nie urywa....
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: godlewski band |
|
Ale paździerz, że wy się nie wstydzicie coś takiego upubliczniać.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: godlewski band |
|
Jak dla mnie ten godlewski band jest rzeczą wspaniałą. Ich muzyka jest cudowna! ___________________________ http://www.sprytnabestia.pl
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |