piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

To aż dziw bierze że twierdzisz że jesteś związany od dawna z Łomżą. Osobiście dla mnie to żadna nowość że w Łomży czy w jakimkolwiek innym mieście co rusz słuchać wszelakie rodzaje muzyki przez mikrofon. Ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie tylko jestem od dawna związana z Łomżą, a tutaj się urodziłam może dlatego takie rzeczy mnie nie dziwią. Dziwi mnie natomiast zdanie że zrobienie imprezy to brak kultury. Rozumiem że ty nie robisz żadnych nawet małych imprez, nie masz znajomych,ani przyjaciół nie puszczasz muzyki której nie lubią twoi sąsiedzi bo to jest brak kultury? Jeśli tak to jednym słowem odludek jesteś! Bo każdy normalny człowiek spotyka się z przyjaciółmi czasem puszcza też się muzykę oczywiście jeśli ma swój dom i gdy w miarę oddalony od sąsiadów to może zachować się głośniej i dłużej posłuchać muzyki,jeżeli mieszka w bloku to do odpowiednich godzin.... Sumując tyle twego co sobie pokrzyczysz. I nie praw o kulturze gdy w miejsce twoich wypowiedzi są gwiazdki to po pierwsze,a po drugie gdzie jest napisane że w biały dzień ludzie nie mogą zrobić imprezy i nie może w tle być słyszalna muzyka bo akurat to nie twoje klimaty?.. Jest takie coś jak stopery do uszu proponuję sobie zakupić,ewentualnie wyprowadzić się do głuszy i tam nie będzie przeszkadzała muzyka której słuchają inni ludzie.Setki i tysiące musiało ludzi słuchać owej muzyki,a może tym osobom ta muzyka się podobała skąd możesz wiedzieć? Zdążyłeś już te tysiące osób spytać czy mają coś przeciwko? Jak tak to wystosuj odpowiednie pismo i zbierz podpisy żeby nie puszczali muzyki takiej która ci nie odpowiada. Powodzenia życzę.

Kasia..

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
pocztarski7 05-07-20 14:05 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
rei 05-07-20 14:17 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
rei 05-07-20 14:19 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
pocztarski7 05-07-20 14:26 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
Kasia.. 05-07-20 14:32 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
pocztarski7 05-07-20 15:21 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
rei 05-07-20 16:21 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
Kasia.. 05-07-20 16:36 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
pocztarski7 05-07-20 16:41 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
Kasia.. 05-07-20 17:04 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
rei 05-07-20 17:05 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
Kasia.. 05-07-20 17:06 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
Kasia.. 05-07-20 17:14 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
pocztarski7 05-07-20 17:34 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
Kasia.. 05-07-20 17:39 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
marecki 05-07-20 17:44 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
Kasia.. 05-07-20 18:03 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
rei 05-07-20 18:20 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
0-22 06-07-20 05:38 
 Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?   
rei 06-07-20 14:47 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org