czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

Kurła aż czasami wstyd żyć w tej zabitej dechami dziurze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

wieśniak to ty jesteś zakładając taki temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

a nie podoba ci się dziura to wy pier dalaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

cmoknij mnie w pompkę psycholu, obyś poleciał z tego forum jak najszybciej. Otworzyli już oddział psychiatryczny w szpitalu? Jeśli tak, to tęsknią tam za tobą, parówo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

Autorze tematu ale dlaczego się bulwersujesz? Sam zakładasz temat pisząc co to za wieśniacka impreza dodając że
że wstydzisz się że stąd pochodzisz to jaką ty masz mentalność,czy kompleksy dają znać o sobie? Jeśli tobie się coś nie podoba to nie znaczy że innym się nie podoba. A jeżeli się wstydzisz miejsca gdzie mieszkasz i skąd się wywodzisz to rzeczywiście świat przecież stoi otworem.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

Są rzeczy obiektywnie wieśniackie, takie jak puszczanie burackiego umcy umcy i darcie się przez mikrofon w środku miasta, w biały dzień :). Niesie się to przez kilka przecznic i nie każdy ma ochotę słuchać takiej wiochy. Jestem związany z Łomżą od wielu lat i nie będę wyjeżdżał z powodu bandy jakichś gumofilców :). Raczej niech oni **********ą do Kulesz Kościelnych, czy gdzie tam się wypoczwarzyli :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

ale jesteś chamem z łomży typowa wiocha łomżyńska jakiej pełno na tym forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

Ja także nie jestem fanką i nie słucham np: disco polo,co nie oznacza że ktoś ma słuchać takiej jakiej ty byś życzył. To ty ani nie ktoś inny wstydzi się z tego co widzę skąd pochodzi! Więc powtarzam po raz kolejny świat stoi otworem. Nie wiem czego jesteś tam \"zmuszony \"słuchać, ale to co nie podoba się tobie powtarzam nie musi dla innych być wieśniackie i nie każdy musi mieć taki sam gust. Z drugiej strony to czego ty słuchasz może być wieśniackie dla innych. Niech każdy słucha to co lubi i wszystko w temacie.Sugerujesz że ci co słuchają tam owej muzyki która ci się nie podoba to nie są związani z Łomżą? Cóż za prostacki ogląd świata.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

Ja *******ę, ale jesteś tępa. Nie obchodzi mnie kto czego słucha, ale ROBIENIE IMPREZY NA CAŁĄ DZIELNICĘ to brak kultury. Było tam pewnie kilkanaście/kilkadziesiąt osób, a słuchać tej wiochy musiały setki/tysiące. Niech wynajmą sobie dyskotekę, a nie drą ryja przez mikrofon na całe miasto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

To aż dziw bierze że twierdzisz że jesteś związany od dawna z Łomżą. Osobiście dla mnie to żadna nowość że w Łomży czy w jakimkolwiek innym mieście co rusz słuchać wszelakie rodzaje muzyki przez mikrofon. Ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie tylko jestem od dawna związana z Łomżą, a tutaj się urodziłam może dlatego takie rzeczy mnie nie dziwią. Dziwi mnie natomiast zdanie że zrobienie imprezy to brak kultury. Rozumiem że ty nie robisz żadnych nawet małych imprez, nie masz znajomych,ani przyjaciół nie puszczasz muzyki której nie lubią twoi sąsiedzi bo to jest brak kultury? Jeśli tak to jednym słowem odludek jesteś! Bo każdy normalny człowiek spotyka się z przyjaciółmi czasem puszcza też się muzykę oczywiście jeśli ma swój dom i gdy w miarę oddalony od sąsiadów to może zachować się głośniej i dłużej posłuchać muzyki,jeżeli mieszka w bloku to do odpowiednich godzin.... Sumując tyle twego co sobie pokrzyczysz. I nie praw o kulturze gdy w miejsce twoich wypowiedzi są gwiazdki to po pierwsze,a po drugie gdzie jest napisane że w biały dzień ludzie nie mogą zrobić imprezy i nie może w tle być słyszalna muzyka bo akurat to nie twoje klimaty?.. Jest takie coś jak stopery do uszu proponuję sobie zakupić,ewentualnie wyprowadzić się do głuszy i tam nie będzie przeszkadzała muzyka której słuchają inni ludzie.Setki i tysiące musiało ludzi słuchać owej muzyki,a może tym osobom ta muzyka się podobała skąd możesz wiedzieć? Zdążyłeś już te tysiące osób spytać czy mają coś przeciwko? Jak tak to wystosuj odpowiednie pismo i zbierz podpisy żeby nie puszczali muzyki takiej która ci nie odpowiada. Powodzenia życzę.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

kolejny debil do kolekcji forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

Jeszcze coś dodam krzyczą na całe miasto? No jakoś też mieszkam w tym mieście i nic do mnie nie dociera, nic nie słyszę...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

Ja też się coraz bardziej i częściej dziwię że w moim małym mieście tylu takich ludzi mieszka..A jeszcze bardziej się dziwię gdy twierdzą że wstydzą się tego,a mimo wszystko tu siedzą. Ja natomiast ani się nie wstydzę,ani nie wymyślam wielkich metropolii i gdy się pytają skąd jestem to mówię że z mojej pięknej,małej Łomży..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

A ty przypadkiem nie masz za dużo czasu na takie zasrywanie forum swoimi wypocinami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

A ty oprócz zainteresowania kto słucha jakiej muzyki to jeszcze cię interesuje kto ma Ile czasu? Myślę że w takim wypadku najlepiej byłoby gdybyś zajął się swoim życiem bo mnie na przykład nie interesuje ile ty masz czasu. I to by było na tyle, nie ma sensu dalej prowadzić czegoś czego nawet nie można nazwać dyskusją.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

o takich typach jak pocztarski7 kiedyś usłyszałem:
- wiesz tacy ludzie też muszą żyć

A ja się pytam, a dlaczego muszą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

Marecki może dlatego muszą aby zakładać takie tematy i bulwersować się jak im muzyka nie odpowiada,a są\"zmuszeni\" takiej słuchać.... 😉Kurczę ja znam bardzo dużo osób, które słuchają disco polo,a ja nie słucham,bo nie lubię. Chyba powinnam zakończyć owe znajomości ( żart oczywiście)... No i na to wygląda, że powinnam każdemu odmówić przyjścia na jego wesele gdy zaprasza,bo przecież jak wiadomo tam w większości taka muzyka 😅

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

hahaha no qrwa debil

jest niedziela prawie centrum miasta a jemu się nie podoba impreza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

babcia kaśka,
tępa dzida znów szuka choja do dopy i wykłóca się na forum :)))

toż, ten babol tylko szuka tematu do pomądrzenia się i połajanek

... skąd się biorą takie indywidua jak kaśka, rei czy marecki - potomkowie roztrząsaczy gnoju ?

Wychowane to na potupajkach w wiejskich remizach, gdzie kiedyś kto grał głośniej,
to był niby lepszym muzykantem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za wieśniacka impreza w okolicach katolika?

odezwał się cham z kownat stary obleśny dziad uprawiający sex z krowami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org