niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Anteny 5G

Drodzy forumowicze i mieszkańcy, zapytajcie swoich wielkich i możnych radnych i wielce nam panującego presydenta dlaczego przy ul przykoszarowej na parkingu strzezonym tuż przy szkole w odległości 30m od niej oraz w odległości 30m od dwóch bloków mieszkalnych przy ul. Śniadeckiego jest budowany masz instalacji 5G? Tyle się mówi o zagrożeniach a czy Ci co wydawali decyzje na jej umiejscowienie kierowali się dobrem mieszkańców? Jak widać kasa załatwi wszystko. Dlaczego włodarze naszego miasta zarówno radni jak i prezydent mają w nosie zdrowie tych ludzi. Czy tak ma wyglądać nasze miasto że mieszkańcy nie maja nic do powiedzenia???? Czy może ktoś odpowiedzieć na to pytanie?
Dziś przykoszarowa, jutro Niemcewiza, Prusa, oś perspektywa a jutro... wszyscy będziemy żyli w klatce z kłódką na ustach

... i co dalej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

Spadaj z powrotem do piwnicy foliarzu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

a mi się teraz przypomina film...
Konopielka..
https://www.youtube.com/watch?v=V-QGKoCI1eM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

i może jeszcze :
https://youtu.be/DRXY70Tl9FU?t=158

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

Piłeś cos dzisiaj czy wczorajsze trzyma??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

Ja czekam na maszty 5G z utęsknieniem. Mam dość samodzielnego myślenia. Dostanę instrukcje co mam robić. Telefon już mi dali. I nikt, ale to zupełnie nikt nie powie mi, że białe to białe a czarne to czarne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

@politykier, już jest ,, po ptokach,, spójrz w górę na dachy bloków, las anten, w pobliżu Przykoszarowej wielka wieża stoi za płotem baru BP na terenie elektrowni, popatrz na wieżę kościoła Miłosierdzia Bożego, 2 wieże ,,urosły,, w sadach, jedna na Polowej przy budynku starej elektrowni , na SP 9 jaka ,,piekna,, antena !!!!, na wiezowcach na Żeromskiego, na latarniach, na urzędach a nawet szpitalu

a Ludzie śpią

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

paniedomu
to może zacznij od kościoła Miłosierdzia Bożego , niech kler da przykład,
czy dla pasibrzuchów kasa z wynajmu powierzchni jest ważniejsza od zdrowia baranów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

Maszt pnie się w górę, aż miło popatrzeć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

Zdejmą anteny z dachu Mechaniaka i zainstalują na maszcie. Jakoś dotychczas nikt ich nie zauważył? W czym problem? BTS odsunięty zostanie o 60 metrów od najbliższego bloku mieszkalnego.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

Technika idzie do przodu. Niedługo dostaniesz sms-a, że masz covid19.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

Ale szybki internet chciałby mieć każdy. Co za marudy. Najlepiej narzekać.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anteny 5G

Anteny 5G dają nam nową technologię. To może być wspaniała sprawa!
___________________________
Magisterskie prace z fizjoterapii - tematy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org