czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szpital w Lomzy

po koronawirusie szpital ma byc znowu nasz,mieszkancow miasta i okolic, mamy nowego dyrektora szpitala , ostatnio bylo ich tutaj sporo ale zaden nie zadomowil sie na dluzej .Porzadki w szpitalu jakby czas zaczac . Szkoda tylko ze nikt nie pomyslal o tym ze skoro zmiana samych dyrektorow glownych nie przynosi zbyt korzystnych zmian dla szpitala to moze warto by wymienic cala dyrekcje i wtedy zobaczyc czy cos by sie zmieniło
Ja tutaj , w tym miejscu i na tym piętrze zaczalbym zmiany.
Dzis czytam , ze daja ogloszenie i informacje ze brak pielegniarek, brak lekarzy i innej kadry ale chyba to nikogo nie zdziwi juz .
Kilka dni temu sam czekalem z podaniem CV i mysla zeby zaczac prace w tym miejscu, ale od tego pomyslu odwiodla mnie pani zajmujaca gabinet w koncu korytarza , ktora rozmawiajac (a raczej krzycząc , bluzgając )na petentkę , ktora do niej weszla nie starala sie nawet zachowac pozorow dystyngcji , dyplomacji czy zwyklej grzecznosci .
W tym szpitalu nie szanuja przelozeni pracownika dlatego maja ich malo a wkrótce nie beda mieli nikogo.
Zrobilem zwrot i opuscilem budynek szpitala.
Czasy szkolne mam za soba kiedy nauczyciel krzyczal na ucznia , W zakladach pracy pracownik swiadczy uslugi i swoje umiejetnosci , za ktore powinien otrzymywac wynagrodzenie ale dlaczego w tym zakladzie pracy ktos pozwala sobie krzyczec na pracownika , na dorosła osobę, jak można wrzeszczeć na kogoś i powodowac u innej osoby poczucie wstydu zażenowania , winy czy innych odczuc powodujacych obnizenie poczucia wartosci. Ja jedno wiem , nie jest to miejsce gdzie chcialbym pracować , nie przy takich przełożonych , wiec poki cala dyrekcja nie zostanie wymieniona to szpital bedzie swiecil nadal brakiem zapelnionych etatow a wkrotce moze i my pacjencji poszukamy pomocy w miejscach bardziej przyjaznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital w Lomzy

łomża jest pod lasko paszkowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital w Lomzy

swieta prawda ,te drugie pietro w szpitalu to klan jakich malo , omotaja kazdego dyrektora i robia co chca . jak to brakuje lekarzy a przeciez poprzednia pani dyrektor tak swietnie rzadzila szpitalem i tak rzadzila ze zapomniala o brakujacych lekarzach , a obecna taka zapracowana taka zajeta kowidem i tez zapomniala ze brakuje pielegniarek w szpitalu . o ironio ksztalci tez kadry pielegniarskie w pwsip , no to juz lepszej sytuacji nie moze byc do pozyskania mlodej kadry . zastanawiajace to wszystko . nikt tego nie przerwie , od lat sytuacja w szpitalu taka sama , ci sami ludzie ze stanowiskamii poprzyklejanymi do ....... i wszystko to widac golym okiem ,szkoda ze nikomu to nie przeszkadza.
HAALLLLOOOO panowie lomzyniacy zasiadajacy w bialymstoku obudzcie sie . czas oddac czesc tym ktorzy na was glosowali ,pokazcie ze dbacie o interesy lomzy ze zalezy wam na naszym szpitalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital w Lomzy

Niektóre etaty w tym szpitalu od lat są zajęte przez \"zasiedzenie\"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital w Lomzy

A pracującym na tych etatach się wydaje, że są nietykalni(e). Może czas to zmienić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org