czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Program \"Czyste Powietrze\" dofinansowanie

Witam. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się na temat programu Czyste powietrze? Chodzi o dofinansowanie na termomodernizację i zmianę sposobu ogrzewania budynku jednorodzinnego. Wiecie może gdzie w Łomży udać się żeby coś w tym kierunku zrobić? Kolejna kwestia może znacie kogoś kto się zajmuje pisaniem takich wniosków? Za wszelkie info wielkie dzięki i pozdrawiam

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program \\\"Czyste Powietrze\\\" dofinansowanie

Program Czyste powietrze. Modernizacja gospodarstw rolnych. Wnioski, dotacje, studium wykonalności, oceny środowiskowe, karty, analizy, do PUP, LGD, ARiMR.
telefon: 507648206 e-mail: jkaekoprojekt@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program \\\"Czyste Powietrze\\\" dofinansowanie

Ja kupiłem panele ale w kwestii wniosków to te firmy do których się zwracałem nie zajmują się składaniem wniosków o dofinansowanie ,jeśli same nie są wykonawcami inwestycji ...Też szukam kogoś kto złożyłby w moim imieniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program \\\"Czyste Powietrze\\\" dofinansowanie

Do \" kawosz\". Czyli dobrze rozumiem program czyste powietrze kwalifikuje tylko gospodarstwa rolne? A co z domami w Łomży? Czy są włączone w wykonalności tego projektu np na nowy dach, elewacje lub wymianę pieca gazowego na nowszy i bardziej ekonomiczny?

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program \\\"Czyste Powietrze\\\" dofinansowanie

nie wiem, skopiowałem Ci tylko ogłoszenie ,które widziałem na 4l ,z tego co wiem to ostatnio był jakiś artykuł na mylomza o dofinansowaniu wymiany pieca itp. ale dotyczyło to tylko gminy Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program \\\"Czyste Powietrze\\\" dofinansowanie

Można zadzwonić do Bialego do Środowiska na ul.Rocha 5 i udziela inf. co potrzebne i z dokumentami do nich jechac

Gocha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program \\\"Czyste Powietrze\\\" dofinansowanie

Witam ja się zajmuję wnioskami do czystego powietrza wykonuję również elewację proszę o kontakt 507461624

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program \\\"Czyste Powietrze\\\" dofinansowanie

Złożenie wniosku jest bardzo proste, należy to zrobić na stronie WFOŚ Białystok i podpisać go elektronicznie. Na stronie wszystko jest napisane w bardzo przystępny sposób. Nie warto nikomu za to płacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program \\\"Czyste Powietrze\\\" dofinansowanie

Tutaj do Levady mozna wbijać https://levada.pl/produkt/levada-opop-h8/ My od nich mamy piec właśnie z dotacji z zeszłego roku. Mają doświadczenie w programie, więc wniosek wypełnialismy pod ich nadzorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program \\\"Czyste Powietrze\\\" dofinansowanie

Interesują mnie założenia w tym roku Czy są już informacje o tym jak mozna dostać dofinansowanie i jakiej wysokości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program \\\"Czyste Powietrze\\\" dofinansowanie

Tak, wszystko jest już wiadome. Można dostać obecnie dofinansowanie na wymianę stolarki czy źródla ciepła, ale również i pożyczkę, której część moze być umorzona (aż do 37 tysięcy na 100 tysięcy złotych).

Programy te są ustalane lokalnie. Przez lokalne władze. Chociaż są również programy ogólnopolskie:
https://domowniczy.pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/

Wszystko jest opisane na stronie. Wysokość dofinansowania zależy od Twoich dochodów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org