piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kluby walki, zwiedzanie i sklepy

Witam, niedługo odwiedzę wasze piękne miasto z zamiarem zrobienia prawa jazdy dlatego mam kilka pytań. Czy w Łomży lub okolicach (30km) znajdę jakiś klub bokserski/kickbokserski? Jeżeli tak to proszę jakąś nazwę, jeżeli nie to zainteresuje się nawet karate alby się ruszać. Drugie pytanie to co warto zwiedzić w Łomży lub w okolicach (do 100km) w internecie jest pełno tego ale chciałbym raczej coś ciekawe o polecanego przez ludzi zamieszkujących ta ziemię. Ostatnie pytanie brzmi, czy macie jakiś street shop, jeżeli nie to gdzie jest najbliższy? Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi i do zobaczenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kluby walki, zwiedzanie i sklepy

https://m.facebook.com/profile.php?id=1059608607490333&ref=content_filter

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kluby walki, zwiedzanie i sklepy

Nie bądź blondyn, wpisz sobie w Google jakie są atrakcje itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kluby walki, zwiedzanie i sklepy

Marki wiem jakie są atrakcje, nie wiem natomiast co jest warte oglądnięcia a co nie, dlatego chciałem spytać mieszkańców ale widzę że zbyt pomocny to nie jesteś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kluby walki, zwiedzanie i sklepy

Jaro465 dziękuje bardzo. Do tej pory znalazłem tylko MMA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kluby walki, zwiedzanie i sklepy

Warto zwiedzic menelownie na starym rynku a jak chcesz boksu zapraszam na sparing odechce ci sie lamusie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kluby walki, zwiedzanie i sklepy

Model30 nie będę ci się wbijał na chatę więc tej części miasta nie zwiedzę. Daj numer to na pewno się odezwę na ten sparing internetowy napinaczu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kluby walki, zwiedzanie i sklepy

ale, ze co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kluby walki, zwiedzanie i sklepy

http://www.heiz-tipp.de/forum-diverse_themen-wo_finde_ich_sportvorhersagen_-48-34571.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org