czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

Tak wiem złe forum, le każdy powinien tego posłuchać. Czytałam Temat facmena o tym pekao s.a. To 100% prawda. To 1 sposób wykorzystywania pis-u. Szczerze nie będę mówić tylko o Pisie. Andrzej Duda składał wiele obietnic i większości nie dokonał. Oczustwo. Mógł dać 2 mld dla szpitali. Dał dla TVP. Opłacalo się. Nie. Jedyna zaleta tego to to, że możemy oglądać rano kabaret szkoła z tvp. Polecam. Szczerze nie polecam na Dudę głosować. Teraz polecam materiał, który znajdziecie tu:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1949092,1,pora-powiedziec-wprost-rzad-oszukuje-spoleczenstwo-ws-koronawirusa.read

A teraz przechodzę do dramy z TVP i TVN. Jak na pewno wiecie tvp zaczęło robić niemiłe artykuły o TVN. No TVN na początku starał się nie trącać gowna, ale miarka się przebrała. POwiedzieli o sobie w faktach. Szczerze wolę tvn bo to chociaż nie bierze NASZYCH pieniedzy na rozbudowę TV. A wy jakie macie zadaie? Napiszczie w komentarzu

PS jak macie coś jeszcze to piszcie

OLX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

Ktoś to czyta?

OLX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

Zapisz się jako pierwszy do psychiatry. Cito ci nie potrzebne bo z daleka widać że szybko głupota postępuje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

Powiem tylko tyle, że ja mam takie zdane i myśl sobie co chcesz. Ja gówna nie trącam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

MYŚL SOBIE CO CHCESZ MAM CIĘ W 4 LITERACH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

Czyta, czyta ale weź po uwagę, że w tym zagłębiu ciemnogrodu większość to właśnie elektorat PiSu.
Franio , rozgarnięty jak gowno patykiem, jest tego przykładem :)
Niedługo przedzie czas, gdy pisomatoły przejrzą na oczy .
Wtedy będą się wstydzić, że popierali podłą zmianę PiS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

donos zydek i kłamca z WSI prawdę ci powie...ha ha ha ale tylko na godzinę przed śmiercią ...Ten jeszcze dycha i nigdy prawdy nie napisał

Popieram PiS i Dudę za ich wkład w wycie i kwik nowoczesnych volksdojczów oderwanych od koryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

Normalni ludzie mają dość tych gierek partii i ich politykierów zarówno z jednej jak i z drugiej strony. W nosie mają społeczeństwo. Dla nich liczy się koryto. Każda z nich obiecuje cuda byle tylko zdobyć nasz głos. A że obietnice nic nie kosztują to przekonujemy się po każdych wyborach. Nakradną ile się da a potem zmiana. Przychodzą następni którzy krzyczą łapać złodziei i robią dokładnie to samo. A my kłócimy się ze sobą, która partia lepsza, gorsza, kto więcej nakradł, kto kłamie a oni i tak mają nas d... Bo nikt ci tyle nie da co polityk obieca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

pool ma rację jest to smutne ale prawdziwe.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

Ja to szczerze żadnej partii nie wierzę...
Każda partia ma debili-polityków. Bez urazy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

Ze takich idiotów jak OLX jeszcze ziemia nosi cud.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

pool ma rację, za to mirek2 jest mędrcem. Nie każdego stać na tak głębokie wywody.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

Tak sobie czytam i doszedłem do wniosku, że tutaj znajduje się kwiat inteligencji Łomżyńskiej. Pełna kultura, krótkie rzeczowe i syntetyczne wypowiedzi, aż chce się dołączyć do tego towarzystwa i głosować na Trzaskowskiego, czy to generalnie na KO/PO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

Szczerze wolę tvn bo to chociaż nie bierze NASZYCH pieniedzy na rozbudowę TV. A wy jakie macie zadaie? Napiszczie w komentarzu


Media uważa się za czwartą władzę.
Myśląc zgodnie z twoją logiką, to najlepiej żeby w Polsce prezydentem, premierem i ministrami oraz posłowie i senatorowie byli ludzie opłacani przez obcy kapitał bo chociaż nie brali by naszych pieniędzy, nieprawdaż?

Tylko jest pewien problem czyje interesy by reprezentowali Polaków czy płatników?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

to.ja4 napisał(a):

> Szczerze wolę tvn bo to chociaż nie bierze NASZYCH pieniedzy
> na rozbudowę TV. A wy jakie macie zadaie? Napiszczie w
> komentarzu
>
>
> Media uważa się za czwartą władzę.
> Myśląc zgodnie z twoją logiką, to najlepiej żeby w Polsce
> prezydentem, premierem i ministrami oraz posłowie i
> senatorowie byli ludzie opłacani przez obcy kapitał bo
> chociaż nie brali by naszych pieniędzy, nieprawdaż?
>
> Tylko jest pewien problem czyje interesy by reprezentowali
> Polaków czy płatników?

Chodzi mi o to, że po prostu tvp ma Nasze pieniądze z podatków, a tvn nie bierze z naszych podadków. Tvn nie broni PISu i koniec. WG mnie lepiej oglądać tvn, ale każdy ma własne zdanie

OLX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak Pis nas wykorzystuje i nie tylko

A według mnie lepiej nie oglądać telewizji hahah....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org