poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obostrzenia łomżyński rynek

Czy władze odpowiedzialne za miejskie targowisko znają i przestrzegają przepisów dotyczących ograniczeń związanych z koronawirusem. To co działo się wczoraj na rynku pod nosem Straży Miejskiej to po prostu skandal. Tłum ludzi, zęsto bez maseczek, brak możliwości zachowania odstępów, a pan siedzący rozkosznie przy wejściu rozpylał woń płynu do dezynfekcji niekoniecznie po rękach w wchodzocych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obostrzenia łomżyński rynek

garfield. Wyrzuć telewizor, bo zepsuł tobie mózg. Tak dużo wymagasz od władzy? To może wpadniemy spałować cię prewencyjnie - tak na wszelki wypadek. Co ty na to?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obostrzenia łomżyński rynek

i ładny.. Polski nick wybrałeś..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obostrzenia łomżyński rynek

Jak ktoś się boi to barykadować się w domu i wyłazić tylko po papu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obostrzenia łomżyński rynek

Garfield ma rację.

Warto zachować minimum rozsądku i nie zwiększać bez sensu zagrożenia rozprzestrzeniania tego badziewia...

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obostrzenia łomżyński rynek

Nikt nikogo do łażenia po rynku nie zmusza, siedzieliście jak szczury przez 2 miesiące w chałupach, siedźcie dalej i czekajcie aż wam Mateusz ogłosi zwycięstwo PiSu nad koronowirusem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obostrzenia łomżyński rynek

Proponuję dla wszelakich histeryków, trzęsidvp wejść do szafy, ewentualnie pod pierzynę i nie wychodzić. A reszta społeczeństwa nie będzie siedziała w domu, bo nie poddaje się masowej głupawce. Ludzie muszą z czegoś żyć, sama byłam kupiłam kwiatów i dałam ludziom zarobić parę groszy..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obostrzenia łomżyński rynek

Masz rację kobieto. To histerycy. Ujadają że gospodarka padnie, ale sami się do tego upadku przyczyniają. Później taki warszawski pies co pięć sekund zmieniający poglądy będzie oszczekiwał jego niedostatnie życie albo brak przywilejów z którymi przed chwilą walczył.
Pozdrawiam -RAM

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org