czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dyrekcja placówki łomżyńskiego szpitala, tudzież NFZ

Cytuję powtarzające się wszędzie w komunikatach Wasze informacje …

„W przypadku pacjentów kontynuujących leczenie w poradniach specjalistycznych w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży możliwe są teleporady, poprzez które pacjent może otrzymać e-receptę, e-zwolnienie lub poradę medyczną”.

Dlaczego tak perfidnie wprowadzacie pacjentów w błąd ? Dziś mam zapisaną wizytę w przychodni laryngologicznej, w poniedziałek neurologicznej (w obu kontynuacja leczenia). Zadzwoniłem Panie Olesiński do Waszego łomżyńskiego (NFZ), powiedziano mi: trzeba czekać, to sytuacja do tej pory niespotykana, może niedługo jakieś telefony w przychodniach zaczną działać, na tą chwilę nic więcej nie mamy do dodania. Oczywiście, w żadnej z wymienionych przychodni telefony nie funkcjonują. To może podacie mi Państwo taki numer, który pominąłem !! To gdzie funkcjonują te teleporady medyczne?

Czy mam rozumieć, że jeżeli pandemia będzie trwała 2 lata, to nasz łomżyński szpital, jego przychodnie nie będą dostępne dla dotychczasowych pacjentów ? Przecież połowa ludzi, mających tam historię choroby, lekarzy prowadzących, umrze do tego czasu !!

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrekcja placówki łomżyńskiego szpitala, tudzież NFZ

TELEPORADY DZIAŁAJĄ, można dzwonić do poradni w szpitalu gdzie się ktoś leczył, leki przedłużyć lub porozmawiać z lekarzem i otrzymać E RECEPTE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dyrekcja placówki łomżyńskiego szpitala, tudzież NFZ

faktycznie, zaczęły funkcjonować. Dziś porozmawiałem z miłą Panią doktor. Co prawda, nigdy nie zastąpi to realnej wizyty w przychodni, ale cóż ...

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org