piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krwiodawstwo Łomża

Witam,
W związku ze zmianą funkcjonowania szpitala w Łomży jest pytanie. Gdzie teraz można oddawać krew w Łomży lub okolicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krwiodawstwo Łomża

Ja również podpinam się pod pytanie. Wie ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krwiodawstwo Łomża

Witam.Jutro 16.03 oddawanie krwi ma odbyć się w autobuscie rckik na parkingu szpitala. Pozatym pracują aby zrobić oddzielne wejscie i przywrócić normalne działanie krwiodastwa w Łomży żeby nie tylko oddawać krew ale i też osocze.W tym trudnym czasie nie bądźmy obojętni pomagajmy oddając krew.

Przemek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krwiodawstwo Łomża

Przemku, czy mogę prosić o jakiś link do informacji potwierdzający to, co piszesz? Bo nigdzie nic nie mogę znależć. W jakich godzinach będzie ten krwiobus, czy w ogóle będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krwiodawstwo Łomża

Na fb rofil Rckik Białystok pisałem zapytanie o oddawanie krwi i jej składników bo sam jestem krwiodawcą i tym tematem się interesuje.Jutro w godzinach 7:30-13:00 dostałem odp że będzie dokonywany pobór krwi w ambulansie na parkingu szpitala

Przemek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krwiodawstwo Łomża

Dziękuję 🙂

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krwiodawstwo Łomża

Dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krwiodawstwo Łomża

Uwaga !!!
Z uwagi na zmianę Szpitala w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny od poniedziałku 16.03 będziemy pobierać krew pełną w ambulansie do poboru krwi na parkingu szpitala w godzinach pracy Terenowego Oddziału w Łomży tj 7:30-13:00.
W ciągu najbliższych dni będziemy się starać w miarę możliwości uruchomić oddzielne niezależne wejście do naszego Oddziału aby przywrócić pobór w pierwotnej lokalizacji.
Zapraszamy wszystkie osoby zdrowe!
Każdy kto ma objawy chorobowe lub wrócił do kraju w ciągu ostatnich 14 dni zza granicy powinien wstrzymać się od wizyty u nas.
Bądźmy Odpowiedzialni !
Oddając Krew Ratujesz Życie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krwiodawstwo Łomża

Niczego nie będzie wszystko Kononowicz zlikwiduje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org