czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent Łomży i dyrektor MOSIR

Czy szanowni Państwo nie uważają, że to kolesiostwo należałoby przerwać , czy nikt z władz wojewódzkich nie widzi co tu się dzieje. Panie Prezydencie już nigdy nie oddam na Pana mojego głosu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży i dyrektor MOSIR

Zapewne i nie głosowałeś wcześniej, mała strata.
Skończ z obczernianiem Prezydenta, zajmij się sobą !

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży i dyrektor MOSIR

panidomu - Jak można nie zauważyć że tych dwóch Panów jakoś dziwnie się nawzajem nagradzają, z przewagą Pana prezydenta. Afera za aferą w MOSIR a tu ciach nagroda dla Dyrektora za szczególne osiągnięcia. Przecież to kolesiostwo w czystym wydaniu !!! W normalnym mieście taki dyrektor już był by dawno zwolniony !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży i dyrektor MOSIR

Śmieszy mnie najbardziej to, że namaszczenie prezydenta nastąpiło z ręki nie kogo innego, jak niejakiego pana kryształowego Jarosława, przy owacji na stojąco gawiedzi, w Centrum Kultury w Łomży.

Do kogo należy mieć zatem pretensję?

Widziały gały co brały !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży i dyrektor MOSIR

rowerzysta224 Co za problem ze ci dwóch się lubią to mają się wyzywać kłócić . Bardzo dobrze swoje obowiązki wykonują zazdrosny jesteś .Ludzie muszą mieć do siebie na każdym stanowisku zaufanie . A wy barany tylko czy dobrze czy niedobrze zawsze wam przeszkadza i kwik świński robicie . Skończ jeden z drugim oczernianiem Prezydenta Łomży .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent Łomży i dyrektor MOSIR

to ten POsmoleński kretyn i tu nadaje jak Potłuczony..?





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org