piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Reklama w Łomży

Jakie formy reklamy najlepiej według was sprawdzają się w Łomży? Mój kolega, który ma firmę, stwierdził że najlepiej idą ulotki ze stojaków :D pytam, bo sama chcę otworzyć działalność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

Wszystko zależy od skali przedsięwzięcia i funduszami jakimi dysponujesz na ten cel.
Jak dla jednoosobowej działalności np. malowanie pazurków,
wystarczy reklama szeptana, tj. polecenia zadowolonych klientów,
ale na rozruch, trzeba poczekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

Internet na te chwile jest na pierwszym miejscu. Na ulotki szkoda kasy, bo pojda tylko do koszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

Według mnie najskuteczniejsza jest reklama w Google oraz na Facebooku. Poza tym jak ma się dobrą usługę/produkt to ona zawsze obroni i sama rozreklamuje. Ważne żebyś robił to co lubisz i umiesz najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

Wszystkim osobom, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej agencji interaktywnej Quality Factor, która specjalizuje się w pozycjonowanie stron warszawa . Sam korzystam z ich usług, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

Ulotki są stosunkowo niedrogim sposobem dotarcia do potencjalnych klientów. Mogą być rozwieszane na stojakach, dystrybuowane w sklepach lub wręczane na ulicach. Ważne jest, aby zaprojektować ulotki w sposób przyciągający uwagę i zawierały jasne informacje o twojej firmie i ofercie.
drywall repair near me

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

Ciekawe spostrzeżenie, ale podobną informację kiedyś dostałam od studia graficznego z Krakowa (https://dreamlike.pl/), które robiło dla firmy, w której pracuję ulotki. Powiedzieli, że jak jest dobra grafika (chwytliwa) i poprawnie wdrożony content to będzie efekt. Mieli rację. Myślałam, że ulotki to przestarzały pomysł, ale jednak mają moc, pod warunkiem że są dobrze zrobione.

Polecam również zainteresować się stworzeniem wizytówki na mapach Google. Mamy sporo klientów z lokalnego rynku.

Dobrze też sprawdza się u nas Faceboook i Instagram. Trzeba je prowadzić regularnie i być sobą.

Na pewno stali klienci powinni też liczyć na jakieś gratisy albo zniżki, tak aby wracali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

Na stronie https://lkj.wroclaw.pl/wykorzystaj-potencjal-reklamy-zewnetrznej-i-dotrzyj-do-szerokiego-grona-odbiorcow/ znajdziecie mnóstwo pomocnych i ciekawych artykułów odnoście formy i skutecznej reklamy. Czytałam tam wpis o tym jak zrobić reklamę by dotrzeć do dużego grona odbiorców. Też poczytajcie. Zachęcam

Ludzie nie mogą być nigdy wolni, ponieważ są słabi, występni,nędzni i zbuntowani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

Chciałbym Wam polecić sprawdzić strone reklama zewnętrzna znajdzreklame.pl , na której znajdziecie interesujący artykuł na temat reklamy zewnętrznej. Reklama w dzisiejszych czasach odgrywa kluczową rolę w rozwoju praktycznie każdego biznesu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

darmowe produkty, kupony, musisz stracic, zeby zyskac inaczej biznes papa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

Ja zachęcam was do poczytania na stronie reklama w internecie artykułu o reklamie. Strona którą polecam to blog gdzie są artykuły dotyczące sposobów i metod na dobre reklamy. Czytałam o tym co daje dzielenie się wiedzą z innymi odnoście do marketingu w firmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama w Łomży

Dlaczego warto zaufać Kamilowi Brzozowskiemu przy tworzeniu swojej strony internetowej? Jego doświadczenie w dziedzinie SEO pozwala mu przygotować witrynę gotową pod kątem optymalizacji pod wyszukiwarki, co może zaoszczędzić Ci czas i pieniądze. Zobacz, jakie korzyści możesz uzyskać: https://kamil-brzozowski.pl/ Daj znać, czy chciałbyś podjąć współpracę.

do it

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org