sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okna do domu

Jak w temacie gdzie dobra cena i jakosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Markal
Nowogrodzka 157A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Trzeba się zastanowić czy tanio, czy dobrze wykonane.

yyy :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Ostatnio zamawiałam okna w VINDOV z Piątnicy. Cena bardzo dobra i okna o dobrych parametrach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Odnośnie Markal z nowogrodzkiej bardzo bym pomyślał....
Vindov z Piątnicy jak najbardziej, kolejny dom obsadzony oknami przez nich i żadnych zastrzeżeń. Z jakością i ceną jak najbardziej wypadają pozytywnie w okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Wszystkie okna w Polsce to praktycznie ta sama technologia.
Najważniejszy jest w tym wszystkim monter.
Jak przyjadą chłopaczki bez doświadczenia na montaż to najlepsze i najdroższe okno będzie nieszczelne, będzie się przekaszać, zawiasy zrywać itd.
Bardzo dobrzy monterzy to Plastixal Bożejewo. Okna też nienajdroższe.


Vindow z Piątnicy to okna z Sonarolu z Jedwabnego.


Ostatnio pewien znajomy znajomego kupił okna na zachodzie Polski bo te nasze firmy to ble........ okazało się że producent Domel i monterzy z Łomży przyjechali a faktura dwa razy taka tylko pod inną marką sprzedawane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Wszystkie okna w Polsce to praktycznie ta sama technologia.
Najważniejszy jest w tym wszystkim monter.
Jak przyjadą chłopaczki bez doświadczenia na montaż to najlepsze i najdroższe okno będzie nieszczelne, będzie się przekaszać, zawiasy zrywać itd.
Bardzo dobrzy monterzy to Plastixal Bożejewo. Okna też nienajdroższe.


Vindow z Piątnicy to okna z Sonarolu z Jedwabnego.


Ostatnio pewien znajomy znajomego kupił okna na zachodzie Polski bo te nasze firmy to ble........ okazało się że producent Domel i monterzy z Łomży przyjechali a faktura dwa razy taka tylko pod inną marką sprzedawane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Przy dworcu tam gdzie sklep Hormana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Odnośnie okien z Sonarolu które sprzedaje i montuje VINDOV to nie mogę napisać nic innego jak totalny złom. Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Jeżeli chodzi o okna to polecam Oknoplast z ul. Bema, sam szukałem okien do domu..mają bardzo dobrych montażystów no i dobry produkt..Mam u siebie okna zamontowane 4 lata i jest OK. a i znajomi też ich chwalą..

nowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Ten zapis o Bożejewie to chyba ich reklama własna.
Ja do ich monterów nie miałam szczęścia.
Podpis Armagedon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Proste, że Oknoplast. Te \"krakowskie\" okna wszyscy chwalą. Montaż też super. Ja wziąłem z taśmami. Polecam Oknoplast!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okna do domu

Wiele firm oferuje sprzedaż okien, a czy ktoś mówił jak o nie później dbać? Odpowiedź znajdziesz na: https://sembli.pl/okna-w-rzeszowie-jak-o-nie-dbac-w-codziennosci/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org