piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Filtr odwróconej osmozy gdzie w Łomży

Czy wie ktoś czy w Łomży można kupić cały zestaw filtrów odwróconej osmozy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Filtr odwróconej osmozy gdzie w Łomży

jest tego pełno na allegro , przywiozą Ci pod drzwi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Filtr odwróconej osmozy gdzie w Łomży

Na miejscu raczej nie znajdziesz, tylko pod zamowienie, a w takiej sytuacji lepiej samemu zamowic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Filtr odwróconej osmozy gdzie w Łomży

Lepiej kupić online jakiś lepszy filtr - zawsze można zwrócić. A najpierw poczytać, żeby nie kupić chińszczyzny.
Zależy też jaki masz budżet, ale mogę polecić Ci osmozę z Ecoperla (ok. 1,5 tys zł). Uzywam od paru lat, nic się nie dzieje, woda jest pyszna i dodatkowo zmineralizowana z wyższym pH. Bajka :)
Ecoperla Rosa dokładnie się nazywa, chyba jest nawet recenzja na YT tej osmozy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Filtr odwróconej osmozy gdzie w Łomży

Lepiej kupić online jakiś lepszy filtr - zawsze można zwrócić. A najpierw poczytać, żeby nie kupić chińszczyzny.
Zależy też jaki masz budżet, ale mogę polecić Ci osmozę z Ecoperla (ok. 1,5 tys zł). Uzywam od paru lat, nic się nie dzieje, woda jest pyszna i dodatkowo zmineralizowana z wyższym pH. Bajka :)
Ecoperla Rosa dokładnie się nazywa, chyba jest nawet recenzja na YT tej osmozy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Filtr odwróconej osmozy gdzie w Łomży

mam nowy nie uzywany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Filtr odwróconej osmozy gdzie w Łomży

Ostatnio myślałem o czymś takim, ale to nie jest do końca takie super, bo przez proces odwróconej osmozy z wody są wytrącane także minerały i potrzebne pierwiastki. Dlatego warto przy stosowaniu takiego filtra zbilansować dietę i czasami też pić wodę mineralną.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Filtr odwróconej osmozy gdzie w Łomży

Jasne, że tak, bo w końcu odwrócona osmoza oczyszcza wodę na poziomie bardzo, bardzo dokładnym. Ale tak samo w przypadku dzbanków filtrujących - też mamy oprócz węgla złoże zmiękczające w środku, którez usuwa twardość.
Przy osmozie jest o tyle wygodna sytuacja, że woda jest później dodatkowo mineralizowana, np. w magnez, przynajmniej w niektórych filtrach.

Poza tym wydaje mi się, że jednak większość potrzebnych minerałów dostarczamy z pozywieniem, nie z wodą... Ale może się mylę :)

Co innego w przypadku osób, które prowadzą bardzo aktywny tryb życia, potrzebują wtedy inny rodzaj diety i wysoko zmineralizowanej wody :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Filtr odwróconej osmozy gdzie w Łomży

Polecam wodę destylowaną, w tej to na pewno wirusa Wuhang nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Filtr odwróconej osmozy gdzie w Łomży

A jednak jest w Łomży firma która zajmuje się uzdatnianiem wody na skalę przemysłową a także sprzedaje i montuje filtry odwróconej osmozy do domów. Kupiłem jestem zadowolony. Firma Ja-Mar na ul wesołej. Właściciel bardzo wporządku. Wytłumaczył podpowiedział. Polecam dla tych którzy chcą kupić na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org