czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawko

Witam tak jak w temacie który ośrodek szkolenia polecacie by zrobić prawo jazdy kat C i C+E który z nich ma dobry plac manewrowy i instruktorów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

Tylko OSK Borawski , maja nowy plac taki sam jak w WORD i pojazdy , Rafał i Wojtek ogromna wiedza i doświadczenie , c i ce zdane za pierwszym razem , Kat A tez , polecam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

Również polecam OSK Borawski. C i C+E zdane za pierwszym razem pod koniec 2019 r.

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

w osk borawski mają krótszy plac trochę, jak nie wyjedziesz poza linie to unikniesz starcia z siatką oddzielającą działki. Generalnie nie zdarzyło mi sie wjechać. Wojtka polecam, rafał ciągle w telefonie na mieście jak nie instruktor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

3 osoby na norweskiego a powiedzcie mi czemu nie Kamiński lub bocian ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

A gdzie robiliście badania do prawa jazdy ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

Kup na Ukrainie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

Tylko osk Kamiński.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

Sporo osób z mojej rodziny robiło prawko w Centrum Szkoleniowe Lektor, większość zdała bez problemu, więc chyba byli dobrze przygotowani. Planowałam rozpoczęcie kursu przed wakacjami, ale teraz to nie wiadomo jak to będzie. O ile teorię można zaliczyć on-line, to z jazdami może być problem. Może wiecie jak to teraz wygląda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

Nie polecam Centrum Szkoleniowego Lektor
słabo tam uczą , no i dużo chamstwa się tam zapisuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

A ten Lektor to czytania też uczy czy tylko gadania?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko

Każdy instruktor jest głównie lektorem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org