piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogrzewanie gazowe W Łomży w domkach

Witam. Czy ktoś z was mieszka może w okolicach osiedla Maria lub za strażą w szeregowkach? Mam pytanie jak tam kształtują się koszty ogrzewania gazem ziemnym. Jeżeli możecie to napiszcie jaka powierzchnia domu i jak cenowo wychodzi za miesiąc lub rok gazowego użytku. Kolejna kwestia gdzie teraz się przepisuje licznik za gaz przy kupnie domu ze starego właściciela na nowego,? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie gazowe W Łomży w domkach

Dom 120 m2 pow uzytkowej 6 tys.zł,biura są w Ostrołęce i Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie gazowe W Łomży w domkach

Dom, bliźniak ok 140m2 4tyś na rok. Temp stała 21stopni plus grzanie wody cały rok, bez kuchni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie gazowe W Łomży w domkach

Temperatura stała 21 w dzień i w nocy tzw komfortowa bez żadnych ograniczeń godzinowych? A jakie masz miesięczne rachunki jeżeli mogę się spytać w utrzymaniu takiej szeregowki? Pytam bo mam okazję pozbyć się mieszkania i przejść właśnie do takiego domu i chce porównać koszty. Byłbym bardzo wdzięczny za info

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie gazowe W Łomży w domkach

Szeregówka około 160 m3, głowice termostatyczne na grzejnikach, nie wszystkie pomieszczenia ogrzewane jednakowo, pokój główny ze sterownikiem - temperatura ustawiona na 22 C całodobowo, oprócz ogrzewania centralnego gaz idzie na grzanie wody i kuchenkę. Roczne zużycie gazu na poziomie 1700 - 2200 m3 za ostatnie kilka lat. Możesz to mniej więcej pomnożyć przez 2 zł za m3 gazu i to jest cena całkowita.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie gazowe W Łomży w domkach

: fabian
mała ta Twoja chałupka . 40 m kwadratowych powierzchni , przy budynku piętrowym , bez garażu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie gazowe W Łomży w domkach

Stare szeregówki na osiedlu Marii i ogólnie na lomzycy mają nieocieplone poddasze, a w ścianach dziury, ciepło idzie psu w d. Do tego często sąsiednie szeregówki to pustostany w których nikt nie grzeje. W nowym ocieplonym domu 180 m2 za rok wyszło mi 3000 zł z wodą i kuchnią. Na osiedlu Marii bulilem co roku 4000-5000 zł w szeregowce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie gazowe W Łomży w domkach

5200 za ostatni rok ogrzewanie ok 280m2 plus piwnica i garaż. Nczyli ok 370m2 grzanych ok 1000m3. Do tego kuchnia i ogrzewanie wody. Max za miesiąc zimowy było 900pln za gaz. Do kosztów dolicz ok. 100 za prąd i 100 za wodę plus śmieci abonament rtv jakiś podatek 300 za rok i masz opłaty. Generalnie jak nie mieszkasz z pustostanem obok to polecam. Mieszkam już 2 lata i jest ok

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org