czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co kupic blikskim na gwiazdkę??

... Jak co roku rozważam. Co im kupic. Szukam rzeczy tanich i smieszych albo praktycznych. Moze macie jakieś sprawdzone pomysły na smieszne prezenty. I przy okazji mozecie np. podac adresy sklepów z takimi prezentami.

Zachęcam do dyskusji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

ja swojej dziewczynie mam zamiar kupić obrączke i wygrawerować na niej swoje imie ;-]] taka srebrna obrączka kosztuje około 40-50 zł wygrawerowanie napisu...złotówka za literke a prezent wydaje mi sie fajny :)

Ewelinka ;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Greg ja kupowałem obrączkę na Dwornej i napis facet dał gratis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Książka - najpraktyczniejszy prezent z możliwych. Jak dobrze się zakręcisz to będzie i tania, i śmieszna.
Cuda takie kupisz w każdej księgarni. Jeżeli jednak wolisz sklepy internetowe polecam empik.com.pl - szczególnie gdy masz kartę zniżkową Premium Club bądź Nokia Club. Merlin.pl też daje rade.
pzdr

-----------------------------------
Uważam, że należy opodatkować wszystkich, którzy stoją w wodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Heh rodzaj prezentu zależy od zainteresowań danej osoby.Ja naprzykład chciałbym dostać..... a niech to pozostanie tajemnicą ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Jest obecnie mnóstwo możliwości; tzn rzeczy ciekawych i niedrogich.
Dla dziewczyny: korale drewniane (bardzo ostatnio modne, pasek do spodni ze złoceniami, kubek lub filiżanka ze zdjęciem własnym lub kochanego zwierzaka, świeca zapachowa o ciekawym kształcie, kosz z różnorodnymi orzechami, bajecznie kolorowe skarpetki frotte (ostatnio są CTO) lub długie narciarsie, zegarek - budzik elektroniczny (na rynku), zestaw kąpielowy (np Arkadia), naczynia z wikliny na pieczywo - zapachowe woreczki o szaf- figurki itp (obok Neonet).
Dla Pana ; otwieracz do butelek (sklep na Krótkiej), woda toaletowa (Krótka - Weget), pasek skórzany (rynek), żel pod prysznic - Rosman, kufel do piwa z wizerunkiem pani serca, kawa lub herbata (dobrej jakości) w efektownej puszce, kamerka internetowa dla komputerowca, słuchawki, mikrofon; dla łąsucha - talerz do pizzy (Małachowskiego), brelok do kluczy z jego marką samochodu, kalendarz tematyczny i dobry długopis lub pióro:)

Czy to pomoże - wszak i tak nalezy patrzeć "przez serce" Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

A ja pamiętam...kilka lat temu świetny prezent dla brata kupiłęm:D:D
Otóż poszedłem sobie na rynek poszukać jakiegoś prezentu/.... znalazłem fajny kubek z jakimś "obrazkiem" (wtedy niewiedziałem jeszcze co to był za obrazeczek) gość się zaśmiał i zapytał czy napewno chcę ten kupić, no a ja tak:)

oprawiłem kubek i przy otwieraniu brat miał niezłą polewkę, że młodszy brat takie prezenty kupuje:D:D

A obrazek wygladał:
penis/./... tak jak by "przebrany" za dziewczyne...ehh...ja naprawde wtedy jakoś ciężko kapujący byłem;/;/;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Tyku hehe

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Spig! a gdzie można "zamówic" taki kufel? Z wizerunkiem "pani serca"?:-)))





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Ja również chciałbym kupić taki kubek na którym można umieścić czyjś wizerunek,ale nie wiem gdzie sie w tym celu udać, pomóżcie ;>

Ewelinka ;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

A gdzie najtaniej mozna kupic taki jakis kubek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Witam

polecam serwisy www.superfoto.pl kalendarze, kubki koszulki etc.
oraz www.toys4boys.pl smieszne przydatne i mniej gadzety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Wiem,ze kiedys takie kubki robili w fotograficznym chyba gabs foto obok szkoły drzewnej(raz sam zamowiłem ale po kilku myciach zdjecie zbladło...) poza tym na allegro sa aukcje i mozna tez kupic:

http://www.allegro.pl/item140375919_bialy_kubek_z_twoim_zdjeciem_najtaniej_kubki_.html

Taniocha!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

kup flaszke !!!! najlepeij jakas finlandie ale bron boze luksusowa !!!!!

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

a co można kupić chłopakowi? :P coś ciekawego, oryginalnego i śmiesznego, ale i przyzwoitego....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Fajne byłby pantofelki imitujące łapy niedźwiedzia, albo jakiegoś innego drapieżnika - dla naszych słodkich Misiaczków i Tygrysków. :)

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

misisu pysiu ??

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

radze kupic prezent raczej praktyczny, bedzie przynajmniej uzywany, wykorzystany, a smieszny gadzet miesiac po swietach trafi w najciemniejszy kacik szafy i zostanie zapomniany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

bella - debit card z czymś na koncie ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

...torbe jointow??

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

czesc floorek
bardzo chetnie, ale z czyms konkretnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

kup flaszke i ogorka

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Witam. Ciekawe prezenty można znaleźć na allegro. Trzeba sie tylko pośpieszyć zeby potem sie nie okazało, że poczta nie dostarczy przesyłek na czas. Sam kupiłem rodzicom albumy z liści bananowca, czy jakichś tam innych. Bardzo gustowny i oryginalny prezent.
Tutaj kilkla ciekawych aukcji:
http://allegro.pl/item281931490_cudowny_sarung_100_bawelna_mega_jakosc_lizard.html
http://allegro.pl/item280986296_album_z_lisci_bananowca_prezent_okazja_kwiatek.html
http://allegro.pl/item282426422_zestaw_do_sushi_pomysl_na_prezent_dla_4_osob.html
http://allegro.pl/item282914746_cudowne_ramki_z_lisci_bananowca_prezent_potrojne.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

a ja proponuje na prezent portrert, prezent oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.

http://www.allegro.pl/item283095535_portret_ze_zdjecia_rysunek_olowek_na_prezent.html

www.merrrwa.doop.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

ja jeszcze nie myślałam nad prezentami na gwiazdkę, w sumie nawet nie mam pomysłu co bym mogła kupić swoim najbliższym, także ten dział jak najbardziej się mi przyda, szczególnie, że mam dosyć dużą rodzinę i trzeba dużo prezentów kupić i to coś innego niż skarpetki, nie wiem jak wy, ale ja zawsze mam największy problem z kupowaniem prezentów dla facetów, nigdy nie wiem co by im się przydało, wynika pewnie to z faktu, że jestem kobietą i nie mam pojęcia co im w głowach siedzi, także jaki można kupić prezent bratu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Ja w sumie mam na tą chwilę prezent dla ojca. Zegarek, ze skórzanym paskiej z pięknej torebce ekologicznej kupionej na http://www.eko-ue.pl/torby-materialowe. Dla sióstr, mamy i dziadka jeszcze szukam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Zależy od ich zainteresowań. Zobacz może czego im potrzeba. Ja często kupuję perfumy online, czasami jakieś książki.

Jedyną rzeczą, jaką możemy wiedzieć jest to, że nic nie wiemy - i jest to najwyższy wzlot ludzkiej mądrości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

W foto gabsie na starym rynku można zrobić kubek ze zdjęciem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Ja to wywiad odnośnie co komu kupić zacząłem robić 3 miesiące temu żeby przed świętami nie mieć problemu i tak swojej dziewczynie kupiłem piękny komplet biżuterii i polecam ten pomysł wszystkim Panom którzy nie mają za bardzo pomysłu co kupić swojej drugiej połówce.

https://danlab.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co kupic blikskim na gwiazdkę??

Może jakieś fajne skarpetki? Oczywiście jako dodatek. Ja kupowałam tutaj https://recenogi.pl/ i wszyscy byli zadowoleni z wzorów ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org