niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Góry

Witam. Jakie noclegi polecacie w górach tak na 7 dni? Tak żeby coś zwiedzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Góry

Ktore gory?? I co chcesz zwiedzać?? Bo zapytanie mocno ogólnikowe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Góry

Polecam Wysoczyznę Kolneńską … a i zwiedzać jest co ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Góry

SN4P myślałam tak o Zakopanym, Karpaczu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Góry

Z noclegów mogę polecić z Zakopanego P. Krysię za 30 zł w sezonie za noc na Krzeptówkach, bądź P. Kasię za 50 zł łazienką w pokoju i cały nowy dom, nie pamiętam ulicy ale na wlocie do zakopanego :) więcej na e-mail.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Góry

Wpisz sobie Pokoje Gościnne Dominika, blisko do centrum. Do atrakcji, trzeba podejść, lub podjechać. A masz tam kilka wodospadów, stok narciarski na Szrenicy, wyciąg krzesełkowy na Szrenicę, wiele punktów widokowych, dokookła ruiny zamków, niedaleko Termy Cieplickie i wiele innych. Pokoje ładne,łazienki w pokojach, czysto, schludnie, ale z zewnątrz słabo to wygląda. Mnie to nie przeszkadzało, bo cena jest dobra jak na tą okolicę. Do Karpacza, masz rzut beretem, ale ceny tam są wyższe i wjazd na Śnieżkę to podobne wrażenia jak na Szrenicę, ale kolejka i czekanie bez sensu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Góry

edit: chodzi oczywiście o Szklarską Porębę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Góry

Szklarska Poręba jak najbardziej ,noclegów do oporu a termy cieplickie piękna sprawa . Ja pochodzę z Łomży ale od kilku lat mieszkam tu koło term cieplickich W Cieplicach 12 km od Szklarskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Góry

To zależy, o jakich górach myślisz :p
Osobiście polecam coś w Beskidach. W Wiśle jest dużo fajnych i niedrogich noclegów ze SPA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Góry

W moim odczuciu Zakopane to najgorsza opcja noclegu - zdecydowanie polecam miejscowości położone wyzej np Bukowina Tatrzańska, Gliczarow Gorny lub na prawo od Zakopianki Ząb. Z dwoch pierwszych masz dobry pkt wypadowy zarówno na stoki, np w Białce czy Jurgowie i gwarancje czystszego powietrza niz w Zakopcu oraz na wiekszosc szlaków Tatrzańskich. Kwatery czy pensjonaty sa na co raz lepszym poziomie i z reguly w sezonie cena obejmuje sniadanie i obiadokolacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Góry

Mogę Wam polecić miejsce, w którym możecie miło spędzić czas z rodziną lub znajomymi. Razem z moją rodziną wybraliśmy się do polecanego nam Aquaparku w Poznaniu - https://termymaltanskie.com.pl/aquapark/ i szczerze go polecamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org