piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wygrać auto na Orlenie

Jednak samochody można wygrać w loterii. Dzisiaj przy mnie kobitka przy Venedzie na Zawadzkiej trafiła auto. Byłem w szoku ona chyba też :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrać auto na Orlenie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrać auto na Orlenie

I w to uwierzyłeś? pisali w necie że nie tylko w Łomży robili taką prowokację żeby ludzie lepiej kupowali przed świętami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrać auto na Orlenie

W jednej z miejscowości podstawili nawet babcię 82 letnią która się rozpłakała bo ma dwóch wnuczków a samochód tylko jeden i będzie zmuszona go oddać dla Rydzyka, bo nie chce go na pół przecinać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrać auto na Orlenie

Ale głupoty piszecie. Wiedziałem tą zdrapke na własne oczy. Trudno w to uwierzyć, ale wygrała. Z resztą zapytajcie na stacji pracownicy potwierdza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrać auto na Orlenie

zdrapkę miała ale co z tego żeby to zrealizować trzeba być zarejestrowanym w specjalnym programie zakupowym.Poczytaj sobie regulamin tej loterii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wygrać auto na Orlenie

Bet 365 Android to oficjalna aplikacja bukmachera o tej samej nazwie. Pozwala na obstawianie wszystkich sportów i zawodów dożywotnio. Kto chciałby postawić na niemiecką drużynę Badminton Open w mikście deblowym? Oczywiście, że tak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org