czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

Macie orientację jak cenowo teraz u optyków? Nie chcę wydać za dużo pieniędzy, szkła to wszędzie po tyle samo, oprawki z kolei często to samo, a tu taniej, tam dwa razy wyższa cena. Byłam w dwóch salonach, to ceny różnią się, ale nie mam czasu pochodzić w innych miejscach. Kilka lat temu w szpitalu wyrabiałam, tam obok wejścia, ale już nie ma tam optyka.
Doradzicie coś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

Ceny szkieł nie są wszędzie takie same. W Okularium przy oprawie za 149zl za okulary zapłaciłam ponad 800 zl. W tym roku pytalam w optyku na Długiej obok starego Rossmanna i przy oprawach za 309zl za całość zapłaciłabym niewiele ponad 500 zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

Optyk na Legionów 4 nie opodal cukierni Cendrowskich robią dobrze i przyzwoitych cenach. Polecam bo sam wiosną tam zamawiałem sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

No proszę, a ja myślałam, że to samo, może salon nalicza swoją marżę jeszcze. Ja mam niewielką wadę, ostatnio miałam po 70zł za szkła. O Okularium słyszałam, że to jeden z najdroższych salonów. Kiedyś też wyrabiałam na Dmowskiego, ale tam później bardzo ceny w górę poszły. Optyka przy Cendrowskich nie kojarzę, zaglądałam za to do tego przy Kontaktach, chyba też tam w miarę jest. Dzięki za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

Na Małachowskiego jest jeszcze dość tanio. Wybór oprawek raczej niewielki, ale może akurat coś sobie znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

Fajne oprawki i szkła oferuje Varilux, na prawdę świetne okulary, cenowo też się opłacają. Ja używam okularów ze szkłami progresywnymi muszę przyznać, że spisują się bardzo dobrze. Szkła progresywne zapewniają ochronę oczu prze promieniowaniem telewizorów, monitorów itd, oczy się tak nie męczą. W szkłach progresywnych świetnie widzę zarówno z bliska, jak i z daleka. Na stronie internetowej jest wiele ciekawych informacji, warto też śledzić promocje http://www.varilux.pl/sprawdz-promocje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

Ja przez internet zamawiałam - okulary z Muscat. Można było za darmo zamówić kilka i je przymierzyć w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

Faktycznie mozna w taki sposób zamówić ale nie polecam sklepów tanich ale porządne salony optyczne, które mają w ofercie porządne okulary, które nam nie zaszkodzą jeśli chodzi o wzrok.

Dobre ceny sa w Trendy Opticians:
https://trendyopticians.pl
Duży wybór dobrych oprawek, świetnej jakości szkła, które się nie rysują. To już moje kolejne okulary z tego sklepu.

W salonach stacjonarnie robią badanie wzroku.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

Lester twój bieda-sklepik polecany przez ciebie (czytaj trolla) to porażka. Odradzam równie silnie jak ty polecasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

w *****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie opłaci się okulary wyrobić?

wypróbuj suplement na wzrok https://revitaworld.com/pl/preparaty-prozdrowotne/lutenea/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org