czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca kierowca C+E gosk

Czy morze ktoś wie jak wygląda praca u pana Gośka w osm Piątnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca kierowca C+E gosk

czlowieku jak jestes takim debilem ze nawet slowo może nie potrafisz napisać to zbieraj pety na przystankach morze - tam jest woda plywają rybki a może pojadę nad morze jezu! co za ludzie! i taki sie pcha na C+E

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca kierowca C+E gosk

Morze to nie Gury!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca kierowca C+E gosk

Źle się wpisało parobku a tu od razu z mięsem odstaw leki weź melisy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca kierowca C+E gosk

Tam pracuja same takie prymitywy jak te co tu sie wypowiadaja na czele z tym pseudo kierownikiem samozwanczym i tym od zamiatania placu co tez na siebie mowi kierownik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca kierowca C+E gosk

Ogólnie mówiąc do d...y? Jakieś wolne jest od jazdy w tygodniu? Czy 12 się kręci w domu tylko i ciągle ośka proszę o szczera odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca kierowca C+E gosk

wonchaj pałe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca kierowca C+E gosk

Lubisz wonchac pedalku 😀

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca kierowca C+E gosk

przeciez mi wonchałeś rutek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca kierowca C+E gosk

rutkowski89 nie wiem jak jest u Pana Goska ale jeśli chodzi o jazdę dla OSM Piątnica jak w każdej mleczarni są plusy i minusy. Z minusów w tej mleczarni podobno kierowcy mają problem z paletami na powrót. Trzeba wybierać w jak najlepszym stanie, jest to uciążliwe i czasochłonne. Trzeba nastawić się na jazdy nocne. Godziny awizacji do których trzeba się stosować. Często są np dwudnniowe trasy i potem dzień wolnego w domu. Jednodniowe lub trzydniowe, różnie to wygląda ale generalnie zależy od przewoźnika. Ja np. nie pcham się na chłodnie z pewnych względów, które mi nie odpowiadają dlatego też mam informacje ogólne zasięgnięte od innych kolegów kierowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org