piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tapicerowanie starych mebli

Czy ktoś w Łomży zajmuje się tapicerowaniem starych mebli np krzeseł? Opcojonalnie jakich materiałów użyć, do tapicerowania tego typu mebli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicerowanie starych mebli

oj juz chyba nie ma takich fachowców w mieście

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicerowanie starych mebli

tapicer na przykoszarowej, na parkingu u Goska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicerowanie starych mebli

Jest na Łomżycy ul. Piaskowa wiazd od ul. Spokojnej. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicerowanie starych mebli

Pan Pianko z Jednaczewa - prawdziwy wirtuoz. Polecam na serio :)

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicerowanie starych mebli

Z tego co widzę na Panoramam Firm, to jak najbardziej można tam znaleźć produkty i akcesoria z przeznaczeniem do tapicerowania.

Tutaj można znaleźć trochę więcej info z tego zakresu: https://panoramafirm.pl/us%C5%82ugi_tapicerskie/podlaskie,,%C5%82om%C5%BCa

Z tego co wiem, to istnieje również możliwość tapicerowania na własnym sprzęcie, materiałach - zakupionych w innych miejscach.
Proponuję wówczas sprawdzić np tutaj pod linkiem https://tapicerski.pl/mata-kokosowa-filce-owaty,c15,pl.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicerowanie starych mebli

Do renowacji najlepiej przygotuj sobie samodzielnie. Wiadomo, że sam kupisz porządne tkaniny taniej niż ci tapicer zaproponuje. Radzę ci z doświadczenia, bo ja musiałam dwa razy dawać wersalkę do renowacji bo w pierwszej opcji przetarł się po pół roku. Potem byłam już mądrzejsza i wybrałam materiał on-line i zawiozłam razem z meblem. to była dobra decyzja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org