piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Orange światłowód + TV

Czy ktoś posiada na Ks Janusza lub w okolicy internet+ tv. Orange na światłowodzie.??
Jakieś opinie?
Rozchodzi mi się e o pakiet Love Standard internet 100 Mb/s



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód + TV

Pakietu światłowód+ tv w orange nie mam, ale ostatnio podpisałem umowę na tv w NC+ w Venedzie i na razie jestem zadowolony. Dostałem 6 miesięcy abonamentu gratis i do tego HBO gratis też na 6 miesiecy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód + TV

100 Mb/s będzie za mało, przy podłączonym komputerze i TV może spowalniać. Ja miałem 100 Mb/s i po krótkim czasie dołożyłem do 300 Mb/s. Teraz wszystko chodzi jak w zegarku, przy włączonym TV oraz dwóch komputerach nie czuć żadnych zamuleń czy spowolnień. 100 wystarczy do używania internetu ale już przy gierkach jest za mało. Moja rada, orange jest bardzo dobre, kup na początek 100 a w każdej chwili można dorzucić więcej Mb/s. Orange nie robi tu żadnych utrudnień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód + TV

Nie wchodziłbym w internet z Orange, ja niestety wybrałem opcję i żałuję. Internet ogólnie jest szybki, to prawda - niemniej czasem występują problemy w grach z ludźmi zza granicy. Jeżeli chodzi o kwestie oglądania czegoś w internecie - niestety Youtube jest mega problematyczny, mimo takiego łącza problemem okazuje się obejrzeniem czegokolwiek chociazby w jakości 480p - nagle film zaczyna się buforować, spada do jakości 144p lub 240p i tak zostaje przez następne kilka minut. Problem dość znany, można dużo znaleźć na ten temat w Google. Dlatego mimo wszystko byłem dużo bardziej zadowolony z lokalnego, łomżyńskiego IST... i żałuję zmiany.

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód + TV

Używam już 2 lata i jest OK. Problemy raczej średnie na pewno nie większe niż u konkurencji.
Ale jeden duży plus miałem w tym czasie dwie przeprowadzki a przeniesienie usługi gratis w w terminach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange światłowód + TV

A ja nie polecam absolutnie nc+ w Galerii Veneda w Łomży. Tak mnie załatwili, że musiałem płacić podwójny abonament w jednym miesiącu za 2 umowy (1 umowa na mnie druga na żonę). W ogóle to nie wiem co mnie podkusiło, żeby tam zaglądać. Od lat załatwiałem się w innym salonie nc+ na al legionów w Łomży i nigdy nie zostałem tak oszukany. Zawsze to co było ustalone to się zgadzało, a w Venedzie szkoda gadać. Nigdy więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org