piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lokalni hodowcy mięsa / nabiału

Cześć,

Czy ktoś z Was zna lokalnych dostawców od których można kupić mięsa, mleko prosto od krowy czy jajka? Szukam po prostu alternatyw dla tych masowo produkowanych \"produktów\", które mogą miesiącami leżeć w lodówce i się nie psują (np. mleko).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalni hodowcy mięsa / nabiału

Miesiącami mleko w lodówce ? to tylko w proszku...a krowa takowego nie daje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalni hodowcy mięsa / nabiału

Pewnie mu chodzi o mleko UHT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lokalni hodowcy mięsa / nabiału

Te odpowiedzi są denne, czytać nie potraficie: \"inne niż sklepowy syf\" proste.
Jajeczka w hodowli gdzie kurki sobie śmigają samopas kupisz na wylocie z Łomży ulica Mała Kreska w kierunku Dlużniewa, jeżdżę tam rowerkiem także widzę jak śmigają, jeden z ostatnich domów po lewej jadąc od Łomży. Wędlina, co prawda ze sklepu, ale nigdy się nie zawiodłem, z Bociek, sklep firmowy na dworcu, malutki sklep w ciągu sklepów, na którego końcu jest Kraska. Kiełbaska się ususzyla, a nie zepsuła, jak długo trzymałam. A oferty z wedlinkami na olxie widziałem w okolicy i markerplace na fb. Polecam i smacznego. Zdrowia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org