środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opeacja zaćmy i jaskry

jaki szpital mogo państwo polecić na operacje jaskry i zaćmy i czy operacje pomagajo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opeacja zaćmy i jaskry

Szpital Łomża ,tak zdecydowanie pomagają ! Jednak trzeba jakiś czas po zabiegu słuchac i wykonywać zalecenia lekarza .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opeacja zaćmy i jaskry

szpital Łomżyński to powinni dawno zamknąć to nie szpital to wykańczalnia ludzi jeden wielki syf a i nawet żeby nie było oddziału dziecięcego tylko wszystko w białym ..porażka to po co ten szpital

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opeacja zaćmy i jaskry

Tylko Bialystok(gigant na Sklodowskiej).Jestem trzy tygodnie po zabiegu,polecam bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opeacja zaćmy i jaskry

Także polecam Gigant Bstok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opeacja zaćmy i jaskry

A ja polecam Gigant Łomża przy którym \"gigant\" białostocki jest powiatowym szpitalem z głębokiego PRL-u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opeacja zaćmy i jaskry

ale ty masz fantazję wmawiaj tak sobie nieszczęśliwy człowieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opeacja zaćmy i jaskry

Można przecież taką operacje zrobić prywatnie, a nie czekać miesiącami aż zaćma będzie postępowała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opeacja zaćmy i jaskry

a ile kosztuje prywatnie i gdzie jo można zrobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
opeacja zaćmy i jaskry

prywatnie polecam dr jana grochowskiego. robil operacje zacmy mej matuli w szpitalu w lomzy i wszystko jest ok. jego nastepcy w szpitalu w lomzy robili mej matuli operacje na 2 oko i nie jest ok az do dzis po kilku latach od operacji. jeden z najlepszych specjalistow w polsce. kiedys byl ordynatorem okulistyki w szpitalu w lomzy (na szpital w lomzy byl za dobry) i przyjmowal naprzeciw szpitala w lomzy na pilsudzkiego. teraz nie wiem czy tam przyjmuje,ale napewno przyjmuje w bialymstoku. wiem,ze wiele osob,ktore u niego robily operacje-chwala go sobie. teraz szpital w lomzy prosze omijac z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org