piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

... i jak to się ma do pensji nauczycieli, zważywszy kwalifikacje i etc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Zarabiają tyle, ile każdy nauczyciel. Często uczą nie tylko religii, ale również innych przedmiotów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Niestety są kiepskimi nauczycielami ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Ile by nie zarabiali to lipa robota normalny uczyciel idzie do chaty ewentualnie da korki za kasę. A ten co? Na różaniec do księcia i to wszystko

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

s-pi-cza, powtarzam ci, nie interesuj się bo krowiej mordy dostaniesz!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

W skali kraju to wydatek rzędu 1,35 mld. zł. !!!!!!!!!!!!!!!!!
Średnia pensja w Łomży ok. 3700 zł. brutto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Są też w komży podobne przypadki ??tTemat: Katechetka obrzydziła dzieciom lekcje Religii
W szkole mojej córki katechetka krzyczy na dzieci,szykanuje i wytyka im że nie były na mszy w niedziele i kaze sie tłumaczyc i mówic co było ważniejsze niż msza!
.Ja nie zaprowadze dziecka z goraczka do koscioła tylko dlatego że ktos tak chce.Rozumiem ze to jest ważne ale sa dla mnie rzeczy wazne i wazniejsze a zdrowie córki jest tym drugim.
Dzieci na lekcjach stoja w kącie,pani krzyczy jak dyktuje i za wolno piszą itd.Moja córka boi sie lekcji religii i nie tylko ona.Wczoraj dziewczynka wychodzac ze szkoły wpadła w histerie bo znow cos sie wydarzyło.
Jak myslicie czy rozmowa z wychowawca da porzadany efekt czy pogorszy sytuacje?Corka nie chce juz  chodzic na lekcje religii a w tym roku komunia? Z jednego z forum wypowiedzi....Odp: Katechetka obrzydziła dzieciom lekcje Religii
Dzis córka przyniosła adnotacje dla mnie że dziecko do kościoła ma chodzić bo nie chodzi i ze mam to podpisać.Szlag mnie chyba trafi!W czwartek ma znów religie wiec udam sie wraz z córka do tej \"miłej\" pani i powiem co mysle na temat jej zachowania bo obie mamy juz serdecznie dość...Katechetka chyba zapomina ze religia nie jest obowiązkowym przedmiotem i że jak bedzie dalej sie tak zachowywała to za jakis czas zastanie pusta klase tym bardziej ze coraz mniej dzieci chce chodzić na religie a nawet zaczynaja watpic czy ma sens chodzenie do kościoła skoro ich pani mimo że byc powinna to jej nie ma a ksiądz na mszy mówi żeby pieniązki zbierały i przyniosły na ofiare bo to jest ich obowiązek
.....

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Carrier i jemu podobni. Nie powielajcie artykulow z o2 i nie przypisujcie tekstu Łomży. Temat artykulu dotyczy Słupska, a nie naszego miasta, wiec nie siejcie propagandy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

P.A. zapoznaj się dokładnie z danymi o Łomży w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Może jeszcze laske zrobi ć i se dorobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

kiedy te ludzie zrozumieją że ta cała kościelna instytucja jest od ściągania pieniędzy od zacofanych lidzi no i jak nie chodzą do kosciola t nie dają jałomużny i nie po osie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

A co to za pytanie i co to za temat-ile zarabiają katecheci??? A może ile zarabiają panie sprzątające,panie sprzedawczynie,kelnerzy,pielęgniarki.Jeżeli chodzi o tamtą stronę -to zapewne zarabiają nie mniej jak w kościele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

panie sprzątające,panie sprzedawczynie,kelnerzy,pielęgniarki to coś robią i bez nich społeczeństwo by nie funkcjonowało,
a co robią katecheci, komu potrzebne są religijne bajki ?
bez tego można żyć .
W takiej Japonii nie ma lekcji religii i społeczeństwo lepiej funkcjonuje jak u nas w Polsce .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Polska to jeszcze zacofany kraj, płacą pedofilom za pierdolenie kacapołów.
Umiera ojciec matka rodziny czy dziecko a oni bez żadnych skrupułów kasują kila set złotych za popierdolenie nad zmarłym jakiś chetezji, to sa ludzie czy szatany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

pambucek i tak ma wszystkich w dvpie, za to jego urzedasy w czarnych kieckach... tez maja wszystkich w dvpie...




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Moje dzieci nie chodzą na religię.Jestem za tym żeby religia zostala usunięta ze szkół.Wydatki w ciągu roku 1,35mld.przeciesz to ogromne pieniądze za mieszanie uczniom w głowach.Niech te pieniądze przeznaczą na inne przedmioty w szkolach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Religia nie powinna być przymusowa - koniec tematu .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Z tego co mi wiadomo w ciągu kilku lat religię mają usunąć ze szkoły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Religię mają usunąć ze szkół w ciągu kilku lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Czy nauka religii jest potrzebna - nie wiem. Mnie wiarę ojców przekazywali rodzice i kapłan prowadzący 1 godzinę w tygodniu w salce katechetycznej poza szkołą (w latach 1973 -1985: szkoła podstawowa i liceum).
Religia była w szkoła w okresie międzywojennym, była także nauczana w szkołach PRL w latach 1945 - 1961 ( z tym, że od 50- roku jako przedmiot nieobowiązkowy). Nie chcecie religii - rozumiem, tylko po co przyprawiacie tego garba w postaci chrztu św. małemu dziecka, jeśli nie realizujecie swojego zobowiązania, przyrzeczenia składanego na chrzcie św. własnego dziecka, że wychowacie je w wierze katolickiej. Poczekajcie, aż dorośnie i samo zdecyduje, czy chce być ochrzczony. Nie rozumiem dlaczego wszyscy plują na kościół katolicki. Nie pasuje wam, to wybierzcie inne wyznanie, inną wspólnotę. Możecie pozostać także ateistami. I to szanuję.
O chrzest dla dziecka prosicie, to może najpierw zapoznajcie się z jego znaczeniem i zobowiązaniem jakie na siebie przyjmujecie. Potem problem z komunią. Bo trzeba chodzić, bo coś tam w kościele wymagają. Nasz polski katolicyzm to chrzest, komunia, ślub (problem, bo nie wiele osób nie ma sakramentu bierzmowania), potem ew. msza pogrzebowa i ksiądz, który poprowadzi ceremonię. A reszta jest zbędna. Niedzielna msza św - idiotyzm (\"Pamiętaj, abyś dzień święty święcił). A 10 przykazań???? To nie Kościół Katolicki wymyślił dekalog, ale go przyjął. Wydaje się, że z 10 przykazań wiele osób stosuje tylko to \"nie zabijaj\" i to nie zawsze. Antykoncepcja - tabletki poronne, aborcja i eutanazja to moda, za która opowiada się wielu \"chrześcijan\", w tym katolików. Jakie życie byłoby proste, gdyby ludzie realizowali w praktyce 10 przykazań. Uchroniłoby to ich od wielu problemów. A nastolatek wdrożony do stosowania w praktyce 10 przykazań (wzorem rodziców, dzięki temu, że rodzice żyją zgodnie z Dekalogiem) to mniej problemów wychowawczych.... polecam rodzicom pod rozwagę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Carrier - pokaz te dane, bo poki co siejesz propagande. Takie dane nie sa ogolnodostepne, a watpie zebys dostal liste plac z kazdej szkoly.
Do samego tematu religii w szkolach. Jezeli chca, niech ucza, ale zajecia nieobowiazkowe, niezaliczajace sie do sredniej, a prowadzone z dobrowolnej darowizny uczeszczajacych. Wiecej nie trzeba szukac na sile problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Ile w końcu zarabiają ?? Czy ktoś wie.4 tys na łapę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

Ile w koncu zarabiają?? Około 4 tys zł na rękę za scemnianie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile zarabiają katecheci w łomżyńskich szkołach ?

P.A. idź na spacer do Kuratorium Oświaty na ul. Nową 2, tam uzyskasz wszelkich ogólnych informacji, ogólne a nie indywidualne info. nie jest utajnione. Wszystko w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org