niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego

Witam tych wszystkich kogo interesuje ostatnie wydarzenie dotyczące ks.Proboszcza z miejscowości Grądy W.
Dla przypomnienia dodam że jest to sprawa rozwojowa dot.rzekomego molestowania TOMASZA R.
Z każdym dniem widzę czarno na białym jak media czosnkowe głównie w osobie dziennikarza S.oraz kilku innych osób tj.PATRYK J.zam w Białymstoku,naganiają temat nadużyć kleru i tym podobnie.Owszem nie neguję czarnej strony tej formacji bo dla mnie to są zwyczajni biznesmeni w sutannach,którzy na ciemnocie społeczeństwa nadal \"w imię Boga\"manipulują ludźmi i tworzą nacisk na elity rządzących,jednakże monitorując tę konkretną sprawę krew mi się gotuje jak można zniszczyć człowieka za coś co mu się przypisuje już na etapie dochodzenia Prokuratury Okręgowej w Łomży.

PROSZĘ O OBEJRZENIE MATERIAŁU NA STR:

1) https://oko.press/ksiadz-adam-s-odprawia-msze-mimo-zakazu/
2) oświadczenie Tomasza-ofiary Ks.Adama S

Po przeczytaniu w dniu dzisiejszym oświadczenia Kurii Łomżyńskiej doszedłem do wniosku że ten ktoś kto nosi miano biskupa podobnie jak w/w osoby już skazały Ks.Adama.
DLA PRZYPOMNIENIA DODAM ŻE NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W MYŚL KONSTYTUCJI I PRAWA KARNEGO ISTNIEJE INSTYTUCJA DOMNIEMANIA NIEWINNOŚCI A KAŻDY KTO PUBLICZNIE WYDAJE OSĄD ( NIE MYLMY POJĘCIA Z OPINIĄ ) NIE NARAŻA SIĘ NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ ALE PODLEGA KODEKSOWI KARNEMU Z KILKU BARDZO POWAŻNYCH ARTYKUŁÓW TJ.MIN.POMAWIANIE,NAWOŁYWANIE DO NIENAWIŚCI,TWORZENIE FAŁSZYWYCH DOWODÓW I TYM PODOBNIE.

Ze swej strony jako osoba postronna zapewniam że jestem oburzony takimi sytuacjami gdzie biskup pod wpływem telewizji podejmuje tak drastyczne kroki nie czekając na finał sprawy.Biskup chyba jest nie douczonym funkcjonariuszem swego stanowiska skoro zapomina że prawo kanoniczne nie zezwoli jemu na późniejsze cofnięcie wszystkich sankcji wobec Ks.Adama S.
Śmiem snuć podejrzenia że może sam ma wiele tajemnic za kołnierzem i dlatego odpycha temat jak najdalej od kurii aby i do niego się nie dobrano.
Mam ogromną nadzieję że przynajmniej Prokuratura Łomżyńska nie podda się presji telewizji T...N i do końca rzetelnie wprowadzi całą sprawę na tor aktu oskarżenia bądź wniosku o umorzenie sprawy i ....TO NIE ZAWISŁY SĄD ODPOWIE GDZIE LEŻY PRAWDA.
Dodam jeszcze iż każdy obywatel ma pełne prawo,po zapoznaniu się z materiałami publikowanymi na łamach prasy i internetu na temat Tomasza R.i Ks.Adama S.,zgodnie z klauzulą swego sumienia i przekonania podjąć stanowisko społecznej obrony którejś ze stron.Moje przekonanie jest takie że doszło do czynności sexualnej,co zresztą potwierdził sam Adam S.przed kamerą nagrania stacji TTV,jednakże wnioskuję z materiału telewizyjnego iż \"ofiara molestowania\"według Ks.była pełnoletnia.Dlaczego Tomasz tak zawzięcie atakuje i szuka rozgłosu?
Odpowiem Państwu.Tomasz R.ma wiernego przyjaciela aferzystę Patryka J.z Białegostoku,który uczestniczył w kilku dziwnych sytuacjach prowokacyjnych.Ten właśnie osobnik współpracuje z telewizją T...N,nakręca przy udziale dziennikarzy i nie tylko (obejrzyjcie materiał-niemoralna propozycja Misiewicza z MON-u,głośna zabawa z dyskoteki w Białymstoku/i kto z nim rozmawia)materiały skandaliczne szukając sztucznego rozgłosu.Kolejna formacja to fundacja \"Nie Lękajcie Się\" ale największą zgrozą jest dziennikarz S. ,który w ostatnim czasie naruszył prywatność Ks.Adama w miejscu odosobnienia ( materiał filmowy załączony w \"oko.press/ksiądz....\").Pan dziennikarz chyba zapomina do czego upoważnia jego legitymacja dziennikarska i dąży do bunty społeczeństwa a co gorsza mam przeświadczenie że pragnie samosądu z rąk ludzi a sam pozostanie czysty i nie tknięty.Apel do pana ( i pisze to wszystko z małych liter bo w mych oczach jest pan malutki i bezsilny jak ....) panie s.nie jesteś żadnym śledczym że wchodzisz z buciorami w cudze życie.Chcesz sławy i rozgłosu?,zajmij się pomocą dla tych którzy proszą o kromkę chleba i kroplę wody.Bo tutaj jest problem że nie patrzycie na ludzi trzeciego świata.
A do biskupa powiem tak:....kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.
A ty rzuciłeś bo boisz się o stołek i pozycję w świecie.Tylko kim jesteś osądzając drugiego.Bliźnim?Stać Cię na pokorę i słowo przepraszam?
Myślę że przez gardło Ci to nie przejdzie a to Twój rzecznik będzie wylewał pociny by przekazać informację wiernym.

APELUJĘ DO WSZYSTKICH,NIE BĄDŹCIE TYLKO SĘDZIAMI I OSKARŻYCIELAMI ALE TEŻ OBROŃCAMI.ZRÓBCIE CO W WASZEJ MOCY BY NIE DOPROWADZONO DO SAMOSĄDU.NIECHAJ SPRAWA OWSZEM UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE ALE NIECH OSĄDZĄ JĄ CI CO MAJĄ DO TEGO KOMPETENCJE A NIE BANDA PROWOKATORÓW.
ZWRACAM SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ŻE W WIELU ROZMOWACH ORAZ PUBLIKACJACH MEDIALNYCH KS.ADAM JEST NAZYWANY PEDOFILEM PRZED ZAMKNIĘCIEM WYROKU SĄDOWEGO

Dla odwagi dodam że osobiście kieruję wnioski do Prokuratury Okręgowej w Łomży o wszczęcie spraw przeciwko stacji telewizyjnej ( redaktorowi S.),przeciwko Patrykowi J.z Białebostoku i samej ofierze,jak on się nazywa nie pamiętając że sam chodził na plebannię ,nagabywanie do buntu i osądu,terror psychiczny i cały szereg innych przesłanek.

Pozdrawiam-Robert



 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
RobertMas16 12-12-18 10:55 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
Wiewióra 12-12-18 11:19 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
-speech 12-12-18 11:26 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
-speech 12-12-18 11:42 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
RobertMas16 12-12-18 13:16 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
Wiewióra 12-12-18 15:53 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
Serpico 12-12-18 16:55 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
Wiewióra 12-12-18 17:04 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
Anatol M. 12-12-18 20:35 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
c2h5oh 12-12-18 20:53 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
czar-- 13-12-18 00:40 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
śmigacz 13-12-18 08:55 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
Wiewióra 13-12-18 09:26 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
Wiewióra 14-12-18 13:48 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
-speech 14-12-18 17:34 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
Wiewióra 14-12-18 17:45 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
podlas 15-12-18 23:20 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
Wiewióra 19-12-18 06:26 
 Re: Dwulicowość osoby biskupa łomżyńskiego   
podlas 20-12-18 20:47 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org