niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?


Witam, jestem tu nowy, dowiedziałem się że w Łomży są 3 agencje nieruchomości MERITUM, TYTAN i PÓŁNOC

Która agencja cieszy się w mieście najlepszą opinią jeśli chodzi o warunki i sprzedaż.

Chcę zgłosić do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie które mam w Łomży.

Z braku czasu rzadko tu zaglądam więc jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z w/w pośrednikami przy sprzedazy nieruchomości proszę o kontakt na mail: komis_lom@op.pl

Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?

a ile chcesz za metr i jaka jest lokalizacja tego mieszkania??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?


Na forum pytam o doświadczenia z agencją nieruchomościami które działają w Łomzy i regionie, nie szukam tu chetnych do zakupu, więc proszę tu nie pytać . Informacje tylko drogą mailową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?

Różnica pomiędzy sprzedażą „samemu” a przez agencję jest taka że do agencji przychodzą klienci którzy faktycznie chcą kupić mieszkanie , i ciebie nie interesuje nic, oprócz spotkania u notariusza

Natomiast jak sam chcesz sprzedać to przyłazi do Ciebie każdy i ten co niby chce kupić i ten kto sam chce sprzedać i chce podpatrzeć Twoje mieszkanie, o innych przypadkach "kupujących" już nie wspomnę ,często nic z tego nie wynika i tylko brudno masz w domu bo Ci łażą pokojach w buciorach :)

Daj ogłoszenie do agencji i miej spokojną głowę, polecam Meritum Nieruchomości w budynku "Kontaktów" na Legionów obok ABC ( naprzeciwko Alior Banku ) , duzy zasięg na cały region, i skutecznie sprzedała mieszkanie mojej znajomej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?

zgadzam sie MERITUM jest the best

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?

Dzięki, przejdę się tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?

Chciałabym odnowić temat. Czy zmieniło się coś w tej sprawie?? Dalej te Meritum najlepsze??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?

nie zapomnij o 2% od wartości jakie płacisz i ty i sprzedający bo oni czasem to przemilczają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?

tylko jeleń kupuje mieszkanie u pośrednika nabijając mu kabzę !a czasem jest tez i tak ze płaci i jeden łoś sprzedający i drugi łośiek kupujący !.......to dopiero mafia hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?

ja polecam zapoznać się z ofertą www.gwiazda.info, szczególnie jeśli chodzi o wynajem biura w Warszawie, na Mokotowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?

Wszystkie agencje działają na tych samych zasadach i pobierają prowizję na tym samym poziomie. Ważniejsze pytanie to którego agenta wybrać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która agencja nieruchomości w Łomży najlepsza do sprzedaży mieszkania?

duzo nie wiem ale wiem jedno, oby nie mieszkaj u siebie pl
oni pojecia niema co sprzedaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org