czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Impant zęba

Witam, chciałbym się Was poradzić gdzie w Łomży lub okolicy mogę się zgłosić i ewentualnie wstawić implant zęba, za przyzwoite pieniądze i żeby nie było najgorzej wstawione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impant zęba

Słyszałem, że kiedyś kowal z Piątnicy wyrywał zęby i znał się na robicie, więc może i wystawiał dębowe implanty. Musisz się dowiedzieć w Piątnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impant zęba

jest trochę gabinetów, gdzie w Łomży wstawiają implanty. Bodent, Demed, Solident, Głuszkowski i pewnie więcej miejsc. Ceny zależą od rodzaju systemu implantologicznego, nie warto oszczędzać. Niektóre systemy mają gwarancję na całym świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impant zęba

ja mialam wstawianego ale w Warszawie wiec nie pomoge, ale na pewno nie warto oszczedzac na takich rzeczach. Im lepszy materiał i lepsza jakość wykonania i oczywscie doswiadczenie dokora to mniejsze szanse, że cos sie spaprze. A uwierz, ze nie chcialbys miec spapranego implanta ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impant zęba

Trzeba iść do gabinetu stomatologicznego, ale raczej nie takiego zwykłego na nfz. Implant jest baaardzo drogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impant zęba

Raczej chyba tylko dobry implantolog byłby w stanie to zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impant zęba

Pewnie to drogi zabieg, co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impant zęba

Drogi. Wstawienie implantu z korona kosztuje w zależności od rodzaju implantu oraz od stomatologa od 4000 do nawet 10 000 zł. Jest to jednak o wiele lepsza metoda implantologii niż przykładowo most bo nie wymaga ingerowania w pozostałe zeby.

Kilka informacji o implantach jest na tej stronie:
http://uroda-nasza.pl/wszystko-co-powinniscie-wiedziec-o-implantach-zebow

Nie sugerujcie tutaj sie ceną w gabinecie ale doświadczeniem i stopniem odrzutów implantów w tym miejscu. I jeśli macie pieniadze to warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impant zęba

Ogólnie Implanty zębowe to bardzo poważna sprawa, więc trzeba odpowiednio znaleźć sobie specjalistów, którzy się tym zajmą. Na początek plan leczenie, a później wykonywanie zabiegów. Oczywiście na jednej wizycie się nie skończy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impant zęba

Taki implant, to nawet parę tysięcy do zabulenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impant zęba

galaxy napisał(a):

> Taki implant, to nawet parę tysięcy do zabulenia.


Tak, to prawda, implanty zębów są bardzo drogie. Ale z doświadczenia wiem - że lepiej zrobić rozeznanie i nawet pojechać do innego miasta zrobić, bardziej się opłata czasami!

https://stomatolog-wroclaw.info.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org