piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPWiK

Projekty-lomza .... jak się jest kierownikiem to i zleceń dużo :)
A Pan Prezes dalej nic ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Toż to latami trwa.
projekty, nadzory, kosztorysy, wykonawstwo ...
a jak nie jesteś znajomym królika, to nie wiem jak dobrze byś zrobił i tak będziesz miał problemy z odbiorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Pyta Jasiu w szkole pani nauczycielki ,pszę pani pszę pani tata ni ma pracy mama na mnie ma 500+ na bułki z margaryną mi robi , co jo będę robić po szkole ,gdzie pracował jak tu nima żadnego w komży przemysłu.Oj Jasiu jest tu taki ukryty przemysł tylko trza chodzić i się modlić ,a po co ?pyta jasiu .Oj głuptasku bo to cały przemysł korupcyjny tu dasz tam do kościoła dasz i raj finansowy w komży masz. ...chachahahahah.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Koryto się urwało dla 4lomza i teraz każda notka o mpwik,mpec to źle, mylą się im kwoty, tu piszą netto potem z kolei brutto, takie to dziennikarstwo
A tak przyjemnie było, prezes zapraszał fotografować, dawał pieniądze za artykuły a teraz zostały jedynie wspomnienia. Nieładnie oj nie ładnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Najlepiej jest z prądem. Składasz wniosek i nic cię nie interesuje. Wszystko robią oni, a ty tylko płacisz. Kwota w porównaniu z wodą czy kanalizacją jest i tak bardzo niska. A to co się dzieje u nas w Łomży na rynku tych usług to przecież każdy wie, kto budował dom, albo ma teraz domy na nowych czy remontowanych osiedlach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

No masz rację, ale możesz zawsze pić prąd zamiast wody. A jak woda nie smakuje i za droga buduj ujęcie stawiaj szambo sobie i nikt ci nie karze tam zaglądać. Oczywiście jak to u nas każdy najmądrzejszy i by chciał wszystko za darmo, dom stawia jaśnie Pan i wszyscy muszą mu usługiwać. Zapłać projektantowi i kierownikowi swojej budowy niech chodzą i załatwiają formalności... ale nie .... ja sam.. będzie się bawił w kierownika budowy... będzie taniej

haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPWiK

Każdy kto buduje dom liczy się z kosztami. Nie chodzi jednak o koszta, tylko o to, że wszystkie prace przyłączeniowe (zarówno projektowe jak i przyłączeniowe wykonywałoby MPWiK, tak jak to jest w przypadku innych firm jak dostawcy prądu czy gazu. Oczywiście inwestor pokryłby koszty.
W sytuacji, gdzie MPWiK nic praktycznie dla inwestora nie robi oprócz odbioru przyłącza i podpisania umowy, a inwestor ma wszystko robić na własną rękę to logiczne, że dochodzi do nadużyć, a nawet patologii takiej jaka jest obecnie.
Nie zlecisz pierwszemu lepszemu wykonawcy wykonanie przyłącza, bo pracownik MPWiK i tak musi odebrać przyłącze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org