środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zgubiono nożyk

Dzisiaj, w godzinach popołudniowych, zgubiłem nożyk.
Niewielki, skladany, z aluminiowa czarna rękojeścią i klipsem do kieszeni.
Przepadł w rejonie:
Pizzeria gruby benek - park przy dawnej Drzewnej - ul. 3 maja w stronę placu pocztowego - ul. Wojska Polskiego w stronę kina - park przy Wojska Polskiego - okolice sklepu Aleks przy Wojska Polskiego - ul. Kaktusowa - Rozana - Kwiatowa - garaże między Kwiatowa a Dmowskiego.

Nożyk pamiątkowy dla mnie. Może ktoś coś widzial? Odwdziecze sie.

Komuś coś ostrego? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiono nożyk

Za chodzenie z nożem to paragraf chyba się znajdzie, a jeśli to pamiątka to raczej na półce powinien sobie leżeć a nie z kosą po mieście śmigać bo raczej na pizze do krojenia nie potrzebny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiono nożyk

Paragrafu za to nie ma żadnego, dopóki nim nie wymachujesz jak idiota, a tego nigdy nie robie. Nóż to narzędzie jakich wiele i tak służy.
Zarówno posiadanie jak i przenoszenie jest legalne.

Komuś coś ostrego? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiono nożyk

Paragrafu za to nie ma żadnego, dopóki nim nie wymachujesz jak idiota, a tego nigdy nie robie. Nóż to narzędzie jakich wiele i tak służy.
Zarówno posiadanie jak i przenoszenie jest legalne. Jeśli nóż nie jest ostrzem ukrytym (np. Klamra paska, rączka parasola, nóż ukryty w lasce) i na pierwszy rzut oka wygląda jak noz to masz prawo go posiadac.

Komuś coś ostrego? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org