piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Beton architektoniczny

Szukam pomysłu na kreatywne aranżacje do swojego biura. I pomyślałem o panelach 3D i płytach z betonu architektonicznego 2D na głównej ścianie. Czy to oryginalne rozwiązanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beton architektoniczny

tak dużo betonu jest w ratuszu polecam odwiedzić i się przekonać, że tyle betonu to najtwardsza głowa nie rozbije

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beton architektoniczny

inwazja trolli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beton architektoniczny

Beton arch dziadostwo jakich mało ni to wyczyścić na sucho bo smugi a kurzu w tych chropowatych powierzchniach ni to umyć na mokro bo się wybarwia i cienie łapie od wody nigdy więcej i nie dajcie się nabrać że zaimpregnowany to się nie sprawdza dziadostwo i syfiarstwo a pod betonem to na cmentarzu się wyleżycie ściema z tym betonem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Beton architektoniczny

Mnie również nie bardzo podoba się taki beton. Zdecydowanie wolę np dekoracyjną cegłę. Zresztą tu można znaleźć ciekawe inspiracje na tego typu wykończenie wnętrza.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org