niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marihuana

DO tematu...piszcie wszystko co chcecie na temat tego narkotyku.
Ps. Proszę bez bluzgów na siebie...
dla sprostowania....sam nie pale i nigdy nie paliłem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

świetny temat... i jak tu nie bluzgać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

w sumie ciekawy temat....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Marichuana-narkotyk,środek uzależniający,gówno,w Polsce zabroniona pod groźbą kary pozbawienia wolności... NIE PAL !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

tak to jest gowno i jeszcze jak uzaleznia mlodych!!!!nie do pomyslenia ile ludzi po to siega

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

a tam fajna rzecz ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

jak dla kogo zdania w tej kwestii napewno beda podzielone zdania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

lepiej popal głupa...

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Mary u Jana ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Żal by było kasy na takie gówno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Klara22 nie tylko młodych uzależnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

dokładnie....słyszałem też że PODOBNO oczyszcza płuca.....czy to prawda??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

abcd1234 masz racje wiesz nieweim jak to jest bo nigdy tego nie probowalam i nawet trudno jest mi sie wypowiedziec na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

heh slyszalem ze po tym mozna niezla faze zalapac :] hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Marihuana, narkotyk pochodzenia roślinnego wytwarzany z konopi, rozróżniamy ich trzy rodzaje: Cannabis rudealis - rosnąca terenach Afganistanu, Kazachstanu, Kirgistanu, Turkmenistanu i Uzbekistanu, Cannabis indica rosnąca na Półwyspie Indyjskim oraz Cannabis sativa pochodząca z centralnej Azji przywieziona do Europy i Ameryki. Jako substancji psychoaktywnej zaczęto jej używać w Europie w pierwszej połowie XIX w. Nastąpiło to po kolonizacji Indii przez Wielką Brytanię i wyprawie Napoleona do Egiptu. Naukowcy powracający z Indii i Egiptu w wyniku poczynionych tam obserwacji rozważali możliwość zastosowania marihuany w medycynie.
W 1839 została zastosowana z powodzeniem jako środek znieczulający przy bólach reumatycznych i bólach tężcowych. Terapię taką stosował u swoich pacjentów W. B. O'Shaughnessy.
Obecnie, pomimo delegalizacji, jest szeroko stosowana jako narkotyk rekreacyjny, jej działanie w dużym stopniu zależy od psychiki przyjmującego narkotyk. Zewnętrzne objawy przyjęcia narkotyku to przekrwione oczy, stan głębokiego zamyślenia lub tzw. wesołkowatość. Najczęściej opisywane efekty działania to: zwiększone poczucie humoru, euforia, empatia, poczucie jedności ze światem, wyczulenie zmysłów dotyku, smaku i słuchu, zaburzenia w odczuwaniu mijającego czasu, odczucie fizycznego relaksu, częste zapominanie, kłopoty z pamięcią krótką utrzymujące się do paru dni od zażycia, łatwość zasypiania. Do rzadko spotykanych należą: nudności, chwilowa utrata kontroli nad własnym ciałem, złe samopoczucie, zawroty głowy, zaburzenia widzenia i słyszenia, drżenie mięśni, palpitacje serca oraz lekkie halucynacje. Najczęściej spotykaną formą przyjmowania narkotyku jest palenie go w ręcznie skręcanych papierosach zwanych potocznie "joint", przygotowywanych z suszonych żeńskich kwiatostanów konopi wymieszanych z tytoniem. Równie popularne jest użycie specjalnej fajki z filtrem wodnym, zwanej "bongo". Inną formą przyjmowania narkotyku jest spożywanie ciastek, nalewek itp. zawierających THC.
Składnikami psychoaktywnymi marihuany są kannabinole: ?-1- i ?-6-tetrahydrokannabinole (THC). THC jest rozpuszczalne w tłuszczach i alkoholu, co powoduje odkładanie się narkotyku w komórkach tłuszczowych organizmu. Całkowite usunięcie THC z organizmu zajmuje około jednego miesiąca po jednokrotnym przyjęciu (około 10% dziennie). Przedawkowanie prowadzi do śmierci. Dawka śmiertelna to ok. 3,5 kg szczytów roślin wypalonych lub zjedzonych w czasie 24 godzin. Marihuana nie wywołuje uzależnienia fizjologicznego, jednakże zdarzają się przypadki lekkiego uzależnia psychicznego. Zaprzestanie przyjmowania narkotyku nie wywołuje skutków ubocznych określanych potocznie zespołem odstawienia, z jakim mamy do czynienia np. przy odstawieniu heroiny, kokainy, alkoholu, nikotyny czy innych narkotyków.
Dostępna na czarnym rynku w formie suszonych żeńskich kwiatostanów z dodatkiem liści. Uprawa, handel, a także samo posiadanie są w Polsce, jak i w większości krajów europejskich karalne. Wyjątek stanowi Holandia, gdzie marihuanę można nabyć i używać legalnie.
Negatywnie wpływa na zdolność prowadzenia samochodu i obsługę maszyn. Wieloletnie palenie marihuany może prowadzić do chorób górnych dróg oddechowych z powodu zawartych w niej substancji smolistych (nieżyty, zapalenia i bronchit). Białka oczu mogą nabrać charakterystycznego żółtawego koloru na skutek zaczopowania znajdujących się w nich naczyń krwionośnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

powinni zalegalizować... wg badań naukowych jest mniej szkodliwa od tytoniu i alkoholu...

poza tym nie powoduje uzależnienia fizycznego... i nie da się przedawkować...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

i ma różne rodzaje....chociażby TOP 44...itd...
Jest także "uozdabiana" przez ludzi którzy chcą to sprzedać...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

To nie prawda że marihuana inaczej mówiąc buch uzależnia. Jak to inni mówią zapalisz dwa trzy razy i jesteś ćpunem ,bardziej papierosy albo alkohol i różnie organizm odpowiada na nowy produkt Np jak się co nie którzy wypowiedzieli że ma się (FAZE) nie wiem w moich przypadkach nikt nie wariował z nożem po ulicy ani się nie śmiał , można mieć zawroty głowy (letkie) po 2,3 razie jak bardzo dobrze wciągniesz lufkę. Po swoich osobistych doświadczeniach. Mogę dodać jeszcze to że dilerzy nie biorą ani nie palą jeśli chodzi o Buszka. I to wszystko to nie są jakieś opowieści braci Grim to co przetoczyłem. A co do tyka ty malujesz liście marihuany a nie wiesz co to jest? trochę śmieszne;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

To mi się podobało najbardziej:

"[..]Dawka śmiertelna to ok. 3,5 kg szczytów roślin wypalonych lub zjedzonych w czasie 24 godzin.[..]" :)


A teraz moje cytaty:
"Ma ona działanie psychotropowe, jak również uspokajające i przeciwbólowe; pobudza apetyt. Jest też wykorzystywana w leczeniu niektórych chorób, takich jak jaskra, niektóre nowotwory, stwardnienie rozsiane czy bóle migrenowe."

"[...]Zastosowania w medycynie

Główne zastosowania medyczne marihuany to pobudzanie apetytu i uśmierzanie bólu u pacjentów cierpiących na nieuleczalne choroby, takie jak nowotwory lub AIDS. Jest także używana do łagodzenia symptomów jaskry oraz niektórych chorób neurologicznych - epilepsji, migreny, stwardnienia rozsianego i depresji dwubiegunowej.

Ze względu na swój status prawny, kanabinole nie są powszechnie stosowane jako leki lub środki medyczne. W niektórych państwach dostępne są syntetyczne środki zawierające substancje wyekstrahowane z konopi lub ich syntetyczne odpowiedniki. Są to między innymi: Marinol (USA, Kanada), zawierający dronabinol (syntetyczny tetrahydrokannabinol) oraz Sativex (Kanada, Hiszpania). Leki te nie są zarejestrowane do obrotu w Polsce.

W fazie klinicznych testów znajduje się Acomplia® (Rimonabant), lek służący do walki z otyłością i uzależnieniami.[...]"

"[...]Zagrożenia

Konopie są relatywnie bezpieczne w stosunku do innych substancji psychoaktywnych, gdyż:

* bezpośrednia toksyczność marihuany jest bardzo niska
* nie prowadzą do uzależnienia fizycznego
* dawka śmiertelna jest szacowana na 20 000 do 40 000 pojedynczych dawek i jak na razie nie odnotowano ani jednego przypadku śmiertelnego z powodu przedawkowania
* wg zwolenników jej zażywania, przyjmowanie marihuany nie powoduje wzrostu agresji ani skłonności do łamania prawa, choć istnieją na ten temat rozbieżne opinie.

Możliwe skutki przedawkowania marihuany to:

* mdłości
* zawroty głowy
* myślotok (zazwyczaj o nieprzyjemnej treści)
* wzrost wrażliwości na dźwięki i światło (rażące)
* dezorientacja
* majaczenie


W pewnych przypadkach (jest to najprawdopodobniej uwarunkowane stanem psychofizycznym osoby):

* śpiączka
* depresja
* schizofrenia.

Zdrowotne efekty długotrwałego stosowania marihuany są w trakcie badań i pełna ocena w chwili obecnej nie jest możliwa.[...]"

"[...]Teoria eskalacji

Do niedawna powszechnie uważano, że regularne stosowanie marihuany, na skutek wzrostu tolerancji, prowadzi do stosowania innych, silniejszych środków odurzających. Badania naukowe nie wykazały jednak żadnego bezpośredniego związku między tymi zachowaniami. Zdania są podzielone, jednakże coraz większą popularność zdobywa teoria, że to kryminalizacja marihuany wystawia jej użytkowników na ryzyko kontaktu z innymi nielegalnymi środkami.[...]"

"[...]Skandal wokół raportu WHO

W 1995 roku Światowa Organizacja Zdrowia przygotowała raport pt. Implikacje zdrowotne używania konopi: Analiza porównawcza zdrowotnych i psychologicznych skutków używania alkoholu, konopi, nikotyny i opiatów. Jego upowszechnieniu towarzyszył skandal, gdy brytyjski periodyk popularnonaukowy New Scientist ujawnił w numerze z lutego 1998 r. fakt zatajenia jednego z rozdziałów tego dokumentu. W ocenzurowanym rozdziale autorzy - troje wiodących badaczy uzależnień - porównują naukowo udokumentowane zagrożenia płynące z używania marihuany z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą stosowanie używek, czyli alkoholu i nikotyny, oraz nielegalnych - opiatów. Wykazują oni, że tam, gdzie ryzyko istnieje, jest ono w rzeczywistości o wiele poważniejsze w przypadku obydwu legalnych używek. Raport ukazał przykład stosowania odmiennych kryteriów w ocenie szkodliwości używek i narkotyków. Przeciwnikami raportu byli szef WHO Nakajima, który odszedł na emeryturę w czerwcu 1998 roku, oraz dyrektor wydziału narkotyków dr Yoshida.

Według wspomnianego raportu przy obecnych formach używania marihuana stwarza o wiele mniej poważne niż alkohol i tytoń problemy zdrowotne w zachodnich społeczeństwach, jednak wciąż je stwarza. W tym samym raporcie wskazuje się na fakt, iż nie jest to jednak powód do zadowolenia, ponieważ mimo iż wpływ alkoholu i tytoniu na zdrowie społeczeństwa jest dominujący, to wpływ marihuany może wzrosnąć, jeśli powszechność codziennego używania jej w dużych ilościach osiągnie poziom spożycia dużych ilości alkoholu wśród młodzieży lub codziennego palenia papierosów wśród dorosłych.[...]"

Jeżeli marihuana jest nielegalna, tym bardziej powinny być zabronione nikotyna i alkohol, a jeśli nie są - powinno zalegalizować się tą pierwszą. !!

...a do poczytanie daję to: Szałwia wieszcza, boska

"[...]Zastosowanie

Uprawiana przez szamanów szczepu Mazatec w celach obrzędowych. Sadzona zazwyczaj w poszyciu lasu przy rwących strumieniach. W ostatnich latach uprawiana również w innych częściach świata ze względu na potwierdzone działanie psychoaktywne (redukcja serotoniny). Stanowi również obiekt badań z dziedziny psychiatrii, gdyż wykazuje bardzo silne dzialanie antydepresyjne przy braku stwierdzonych do tej pory efektów ubocznych.[...]"

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

te....Bartez(bartek) Ja nie maluje, niemalowałem i nie będe malował żadnych ryskunków itepe z marihuaną....
A tak poza tym "malujesz liście marihuany " widziałeś mnie kiedyś jak malowałem liście???
sory....ale śmieszne to było



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

a najgorzej jeszcze jak dzieciak 15 lat wypowiada sie na takie tematy a gówno wie i sie udziela. mam 16 lat... no i co z tego? ale przynajmniej nie kozacze tym ze jaralem. bo nigdy tego nie robilem i nie mam zamiaru robic. tyku zakladaj wiecej takich tematow... ale nie wroze ci zadnych rewelacji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

a pozatym jak ktos by chcial cos na ten temat wiedziec to sam by napisal albo sobie w internecie poczytal. durny post, durny autor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

CZEMU Z TAKIM nastawieniem a moze czasem jest lepiej sie z kims wymienic swoim zdaniem.A TY ODRAZU to krytykujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Maciek....tak jak klara napisała....ja tutaj założyłem ten temat aby dowiedzieć sie jakie wy macie zdanie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

jesli nie masz ochoty sie na tentemat wypowiadac no to nie musisz>?chyba ze masz jakis ciekawszy to zarzucaj......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

nie no chłopaki temat owszem ciekawy;p ale no zauważyłem że kilka osób sobie skopiuje charakterystyke marichuanki i o;p! napiszcie moze tak cos od siebie:D PzdRklara22 napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

jak widac chetnych nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

czyzby nikt nie chcial sie podzielic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

maciek1990 a kto tu kozaczył się że jarał?? bo widze że z tego towarzystwa nikt nie palił ... tak bo co by powiedziała mama jak byś przyszedł do domu z gałami jak jajca nietoperza , i co byś powiedział że to papierosy? też nie palisz pewnie , albo wódka ? no nie ty przecież jesteś abstynentem nie pijesz! no i co wtedy byś zrobił matka na by cię zawiozła do szpitala badania policja kto ci sprzedał ile brałeś czy sam paliłeś ... widzisz tak się składa że ja też mam rocznikowo 1990 i niczym się niechwale że ja paliłem to i tanto ale ciekawy jestem jak byś sie zachowywał po małej ilości o to tego produktu o którym wszystko wiesz!? byś siedział i się smiał a puzniej był sypał na psach ... ja nic nie sugeruje żebyś tak zrobił ale mnie to wkur... jak ktoś pisze a hu... wie o tym. A i tu nie znajdziesz prawdziwego kozaka na tym forum.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

marihuana wypala mózg.
Jak się wciągniesz nigdy już nie będziesz sobą.
zanim kolejny raz po nią sięgniesz zastanów się póki nie jest za późno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

No jest kilku Trwaldzieli którzy spalą ci całego fajka i połykają filter z żarem w całości ;-) . A co do Napiórka ty to piszesz jak byś był ... ale nie jesteś =]




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

bartes moze i jestem abstynentem no i co z tego? nie chce nie pije nie chce nie pale. przynajmniej umiem mowic nie :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

z dala od tego gowna. najgorsze swinstwo na swiecie. to jest roslina ktora nie widziala swiatla slonecznego i za ziemie ma wszystkie kwasy nie zbedne to zycia, rozwijania sie i bycia tym THC.
Polecam http://www.milanos.pl/mp3.php?cat=9&id=9024

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

maciek1990 też umiem powiedzieć NIE kiedy trzeba ;-) wszystko co robie to w własnym iteresie ja nikogo nie namawiam palić pić ! bo mnie też nie namawiali. Ale nie rozumiem osób zazwyczaj młodzierz w naszym wieku 14-16 chodzo z mazakami spreyami itd malują na murach,ławkach w szkole , ścianach robią jakieś blogi strony z rysunkami animacjami ... THC , Pal zioło ... itd jak nie wiedzą co to jest i uważają się za boss-a .
http://www.youtube.com/watch?v=Tty-DJXWkL4 - uzależnia nie tylko ludzi ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Wszystko jest dla ludzi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Przydatna W Bieganiu hehe;)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

no Pakero może i tak....podobno jak się faze załapie to tak czasem jes;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Ps- do kLary ej wes sie zastanow CI co pala non stop to sa wykreceni aLe im to nie przeszkadza..a tak czasem dla loozika se zajarac mozna od czasu do czasu :P

Zdetronizowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Witam, tak się złożyło w moim życiu, że od kilku lat mam okazję pracować z ludźmi niedostosowanymi społecznie tj. alkoholikami, młodymi narkomanami. Wielu z was pisze, że Marihuana nie wciąga, nie uzależnia, może i tak jest, ale zmiany psychiczne jakie wywiera na człowieku są nie odwracalne. Ludzie uważają ją za narkotyk typu lekkiego, że jest mniej szkodliwa od papierosów alkoholu. Kiedyś gdy marihuana rosła w warunkach naturalnych i zawierała normową ilość THC, była nieszkodliwa, wręcz tak jak pisali moi poprzednicy, wykorzystywana była w medycynie w celach leczniczych! W dzisiejszych czasach, marihuana to nic innego jak zwykła chemia. Światło dzienne jest dla niej rzadkością, oświetlają ją sztuczne lampy. Tzw. ,,skuny” bardziej zainteresowani wiedzą o co chodzi, to nic innego jak marihuana z dodatkiem heroiny, amfetaminy. Hodowcy jak również, dilerzy, podlewają ją różnymi chemicznymi środkami, które w wspaniały sposób oddziaływają na ośrodkowy układ nerwowy człowieka, żeby szybciej uzależnić.
Podam wam przypadek pewnego chłopaka, dla którego zabawa z Marihuaną skończyła się wręcz tragicznie. Pewien chłopak w wieku 17 lat zaczął palić, imprezy, dyskoteki, do tego jakieś piwko. Tak jak większość uważał, że wszystko jest dla ludzi. Palił 3 lata, potem przestał. W wieku 24 lata ustatkował się, ożenił. Wraz z żoną podjęli decyzję o dziecku. Wszystko było dobrze, ciąża przebiegała bez żadnych problemów, jednak podczas porodu okazało się, że dziecko nie ma prawej górnej kończyny (rączki). Byli załamani, dlaczego, jak to, przecież my jesteśmy zdrowi. Oczywiście badania, i wiecie co się okazało, że Marihuana uszkodziła temu gościowi kod genetyczny (DNA), i to właśnie z jego winy dziecko do końca życia będzie kaleką.
Podsumowując, każdy z nas jest człowiekiem i posiada własną wolę. To od niego zależy czy powie TAK, lub czy powie NIE. Tylko zanim zaczniecie swoją przygodę z marihuaną zastanówcie się, czy warto. Pamiętajcie, że jej skutki mogą być widoczne dopiero po kilku kilkunastu latach. Dla wielu z was moja wypowiedź może okazać się czymś śmiesznym, powiecie sobie, co ten gościu gada, przecież on nie ma racji. Ale to was należy wybór, to jest wasze życie i to od was zależy jak one się potoczy. Pozdrawiam.

Za każdą wielką fortuną kryje się Zbrodnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

A ja lubię sobie zapalić od czasu do czasu w miłym towarzystwie. A jeszcze jak jest jakiś ciekawy plener to już zupełnie jest przyjemnie:)

ja czekam na piątek....tygodnia koniec i początek!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

marihuana uszkodziła kod genetyczny DNA... no w taką rewelację to ja nigdy nie uwierzę...
poza tym trawa wcale nie uzależnia... możesz palić przez miesiąc codziennie, a potem zrobić sobie miesiąc przerwy i żadnych ciśnień mieć nie będziesz...

jak byłem w USA to właśnie ilości spalanego zioła mnie zszokowały - tak samo jak u nas nastolatki piją... tak u nich jarają...

głównych zagrożeń doszukiwałbym się w dwóch kwestiach:
-słabej psychice gościa, któremu w pewnym momencie trawa przestanie stykać i sięgnie po twarde
-chrzczonej, wzbogacanej trawce...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Niedawno mojemu kumplowi, z którym paliłam na studiach urodził się zdrowy chłopaczek, dostał 10 pkt i nie zauważono u niego jakichkolwiek nieprawidłowości. To samo jest u innych znajomych. Nie twierdzę, że palenie marihuany jest super zdrowe i trzeba ją zalegalizować ale nie przesadzajmy. Popatrzmy ile osób pali papierosy-czy uważacie, że to jest zdrowsze??Bo mi się wydaje, że raczej nie...tylko przywykliśmy do widoku małolatów palących na ulicach czy w knajpach. Według mnie palenie marihuany jest czymś niesamowitym a cała aura przyjemności tkwi w rytuale palenia, z kim palisz i jak palisz. Piękny widok z Bony, płynie sobie rzeczka, świeci słonko ....a jeszcze jak słychać bębny...:)dla mnie bomba!!!

ja czekam na piątek....tygodnia koniec i początek!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Majeczka-kloteczka dla mnie ci co palą To Idioci nic więcej!!! Sam Nie Pale I Nie Zamierzam !!! Tylko zaje*** takiego co by przy mnie palił:D Bądz Pozdrowiona!!!:*

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Pakero...Każdy ma prawo do życia i do robienia tego co uważa za stosowne...Ja nie biegam z blantem po ulicy i nie pytam czy ze mną zapali. Ale bez przesady.... dlaczego robimy problem z tego czy ktoś pali czy nie. Nie jestem osobą, która pali codziennie i jest oderwana od rzeczywistości ale uważam,że od czasu do czasu można sobie wyluzować. No ale może ja mam inne podejście i inaczej podchodzę do takich spraw bo mieszkam tu od niedawna. Ciebie również zostawiam z pozdrowieniami:)

ja czekam na piątek....tygodnia koniec i początek!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Majeczka-kloteczka Już jestem takim człowiekiem i nigdy sie nie zmienie:):):) Zresztą Teraz Jest Moda Na Nie Palenie;)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Dajcie spokoj, nastepny temat o cpunach

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Pakero....dobre....Moda na nie palenie....:):):) dziwne podejście ale ....jesteśmy wolni:) Na to też jest teraz moda....tak samo jak na długie kozaki i kolorowe branzoletki na nadgarstku...a przepraszam, to było modne w zeszłym sezonie:/

ja czekam na piątek....tygodnia koniec i początek!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Ta o ćpunach widziałeś(aś) jakiego na ulicy łomży ? Bo ja widze co dzień starych meneli z wódką albo browcem. Już bym wolał żeby zakaz picia alkocholu był a nie pijani kierowcy na polskich drogach ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Pakero: co Ty taki zbulwersowany?? jak ktoś chce to niech pali... ale czemu od razu idiota???

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

SaneOne Ponieważ nienawidze tego gów** i tak samo alkoholu! A jeśli chodzi o Idiote to sprzedawcy tak myślą jak mają klientów kupujących fajki bo tylko kabze na tym mają;) Tekst typu "Ale Idioci" oczywiście nie powiedzą im tego wprost w oczy;) 3m Sie Kolego!!!:)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

tak wszyscy wiedzą , to czemu nikt ceny nie napisze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Panowie...po co tyle złości .....nielepiej sobie zapalić??:PP

ja czekam na piątek....tygodnia koniec i początek!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

ile to kosztuje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Pakero: no nie do konca sie z Tobą zgodzę... jeden lubi sobie spalić fajka, drugi trawkę, trzeci się naj...bać, czwarty lubi jeść lody, piąty wydaje hajs na benzynę (bo lubi sobie na darmo jezdzic)...

czy wszyscy oni są idiotami??? zgadza się, wydają pieniądze na pierdoły... ale skoro tak im się podoba i są tego świadomi to ich sprawa...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

floorek a to kosztuje chyba 25-30 złotych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

SaneOne Idiotami są ci którzy piją i palą!

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Pakero

to na to wychodzi że większośc :)?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Pakero: ale dlaczego??? powiesz tak: bo oni szkodzą sobie...

no dobra, ja odpieram: ten co bardzo lubi fast-foofy i wpierdala je mimo, ze glodny nie jest - on tez sobie szkodzi, bo bedzie mial klopoty z cisnieniem, sercem, otyloscia...


ten co lubi smigac na motorze np. i wydaje darmo na paliwo - on tez sobie szkodzi, bo w kazdej chwili ryzykuje wykonując jakieś ewolucje czy jadąc z dużą szybkością...


no i?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

SaneOne a co ja mu karze szybko jeździć i wykonywać ewolucje?:/ Nie!!!

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Fani marihuany i mlodzi "na fali" nieustanni poszukiwacze wrazen -w wiekszosci wyrosniecie na meneli lub skonczycie jak ci pod budka z piwem... Ci co sie za doroslych uwazaja zawsze moga skonczyc zycie tracac godnosc po drodze i szukajac wrazen za wszelka cene, nawet sprzedajac sie za ziolko lub strzykawke.

Co do cpunow -te menele spod budki z piwem to dla mnie tez cpuny. Szczegolnie tzw autopiloty co o 12 w poludnie juz trzeba by im poszerzac chodniki, ale pod grusze zawsze trafiaja, nawet slalomem przez Ostroleke.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana

Żadne używki, w tym marihuana nie są zdrowe, ale wydaje mi się, że trochę jest przesady w tym absolutnym zakazie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org