piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rudy kot

diekuje wszystkim ktorzy wykazali chodz trocvhe zainteresowania i mi pomogli w poszukiwaniach ja nadal nie zrezygnuje powiedzialem ze znajde kotka albo jego cialo i dowiem co mu sie stalo jak mowilem podejrzewam ze w ta sprawe wmieszani byli zzli ludzie i ja tych ludzi znajde w odpowiednim czasie myslicie ze ja nie wiem kim wy jestescie ja znam juz was wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rudy kot

ja wiem o tym ze on sam by nigdzie nie poszedl i wy wiecie tez o tym dobrze teraz bedziemy mysle ze nie chcecie bym otwarcie tego powiedzial uwzajcie czy nie mam czterech asow w rekawie jak chcecie pomoc mi go poszukac to zapraszam o 20 jak nie to nie i wtedy ja sam za pare dni was odwiedze ale chyba nie bedzie juz po co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rudy kot

kici kici

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rudy kot

jak myslisz i wy wszystcy ze mnie w jakis sposob podejdziecie to macie rozum dzieci z przedszkola was wielu ja sam a i takwszystkie wasze krioki juz dawno przeczytala moja kicia a wy inaczej wczoraj widzialem ze cieplo mieliscie i jak bedziecie nadal takie gierki prowadzic too ja wszystko uupublicznie i nie tylko gazet i wiadomosci lomzynskich i ukaze pewne powiazania pewnych grup i opob z innymi wiec sie odperdolc... i szukajcie szczescia gdzie indziej a to co ja chce to wy wiecie i nic innego mnie nie interesuje teraz przez adwokata z wami juz tylko rozmawiac a osoba ktura tu miesza na tym forum jej takze podziekuje ja nie intersuje sie wami wiec wy wypierdalajcie ode mnie z zycia i nie rubcie podchodow bo ja i tak zawsze bede krok przed wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rudy kot

Zastanawiam się dlaczego osoby chore psychicznie są wpuszczane na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rudy kot

Tee wyżej Psychiatra ?Aj aj ale \"mondruś\"\"Chory psychicznie\" też ma prawo do wypowiedzi ba takowi bywali nawet malarzami np Picasso,komikami, a nawet władcami mocarstw Adolf Hitler filozofami -Marks-psychopata pełną gębą.Chłopaka ponoszą emocje- fakt i co z tego? może ma powód a Ty zastanawiaj się dalej Może odpowiedź w zasięgu (t)wojego mózgu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rudy kot

Assan18 popieram !
Swoja drogą zastanawia mnie, jak można tak kaleczyć język polski. Składnia, interpunkcja....
Myślałem, że w podstawówce takie rzeczy się uczy

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rudy kot

Jakby ktoś szukał rudego kota to na starej Łomży jakiegoś codziennie widzę

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rudy kot

Rudy to wredny, nażre się, nasra obok kuwety i jeszcze fochy strzela jak w łeb dostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org