czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekarz

Witam. Szukam dobrego lekarza od kręgosłupa (ogólnie plecy). Objawy to ból pleców przy wstawaniu po nocce z łóżka. Może miał ktoś podobny problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz

Poszukaj dobrego rehabilitanta, który masażem postawi Cię na nogi. Przed 30 tką dopadła mnie dyskopatia i odpowiednie ręce zawsze mnie stawiają na nogi od wielu lat. Masaż plus nastawienie i jest ok. Tfu, tfuu aby nie zapeszać od dwóch lat nie potrzebowałam nastawiania:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz

Jakieś namiary można prosić??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz

Proszę bardzo. Ośrodek mieści się w Czartorii, zapisy są ostatniego dnia miesiąca oczywiście oprócz sobót i niedziel.Telefon-862174535

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz

Pan weterynasz z Czartorii mało kuteczny s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz

To nie musi być wcale kręgosłup. Proponuję najpierw zrobić USG jamy brzusznej i wyniki krwi.
Pozdrawiam i życzę zdropwia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz

Ja miałem podobny problem okazało się że łóżko było za twarde sprawę rozwiązał materac dmuchany kupiony za coś ponad 30 zł w tesco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz

Masaż Łomża 660345055

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz

Pan rehabilitant z Podgórza.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz

Jeżeli są tutaj osoby, które szukają najlepszej opieki medycznej, to polecam Wam ofertę PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ , które posiada swoje placówki medyczne w całej Polsce. Placówki medyczne PZU oferują szczepienia, regularne badania przesiewowe, konsultacje dotyczące zdrowego stylu życia i prewencji chorób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz

Mogę wam polecić centrum medyczne https://vivomed.pl/antykoncepcja-dla-mezczyzn-popularne-metody/ to klinika założona przez specjalistów. Możecie tam zapisać się na takie badania jak cystoskopia, kapilaroskopia czy inne. Na stronie macie dokładną ofertę cennik to się koniecznie zapoznajcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org