czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fototapeta dla nastolatka

Nasz starszy syn wchodzi już w nastoletni wiek, a niestety jego pokój pamięta jeszcze czasy, gdy uczył się raczkować Pojawiają się z jego strony opinię, że pokój wygląda zbyt dziecinnie, szczególnie tapety na ścianach. Niedługo zbliżają się jego urodziny, więc wpadliśmy na pomysł, że w ramach prezentu odnowimy mu pokój. Zastanawiamy się czy np. jakaś fototapeta młodzieżowa na którąś ze ścian jego pokoju to dobry pomysł czy raczej nie? Jak myślicie? Oczywiście wybór konkretnego wzoru będzie należał do niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Moim zdaniem fototapety to tanie, ale efektowne rozwiązanie, które odmieni pokój Państwa syna. W naszym sklepie znajdziecie Państwo kilka milionów wzorów, możemy przygotować także projekt fototapety według Państwa pomysłu. A w najbliższych dniach atrakcyjny rabat, więc tym bardziej zapraszam do sklepu Redro. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

oczywiście u mojego syna na całej ścianie jest fototapeta z widokiem NY,oczywiści co się komu podoba,wybór należy do was.pomysł świetny.powodzenia.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Bardzo dobry pomysł. Moj syn równięż ma w swoim pokoju fototapetę. Sam sobie wybrał. Również motyw z miastem. Na początku nie byłam do tego przekonana bo fototapeta jest dosyć ciemna ale wygląda to całkiem nieźle. O wiele lepiej niż się spodziewałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Myślę, że powinniście zapytać syna co mu się podoba i co chciałby mieć w swoim pokoju. Ale owszem fototapeta to ciekawy pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Dla dziecka to jest ciekawe rozwiązanie. Kiedyś były tradycyjne tapety z misiami czy innymi zabawkami. A teraz z ulubionymi postaciami z bajek, superbohaterami czy piłkarzami. Nie wiadomo w czym wybierać. Syn mojej siostry ma fototapetę z boiskiem, a córka koleżanki z widokiem zachodzącego słońca. Nie wiem ile potrwa taka miłość, ale takie dekoracje wytrwały już rok i 3 lata, więc może jeszcze trochę wytrzymają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Fototapeta to wg mnie kiepski pomysł - może się szybko znudzić. Wolałabym powiesić plakaty, które w razie czego można łatwo zmienić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Warto zaproponować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Pewnie sięcoś znajdzie, w końcu na rynku taki duży wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Według mnie jest to kwestia indywidualna. Sam będziesz wiedział najlepiej.

Dwóch rzeczy pragnie prawdziwy mężczyzna: niebezpieczeństwa i igraszki. Przeto pożąda kobiety, jako najniebezpieczniejszej igraszk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Najlepiej to idźcie razem do sklepu i wybierzcie coś wspólnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę niestety w stanie pomóc...

Problem spędzania najlepszego okresu życia na zarabianiu pieniędzy po to, aby cieszyć się wątpliwą swobodą w okresie życia najmniej wartościowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Teraz jest taki wybór, może zrobi ją ze swojego ulubionego zdjęcia, motywu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fototapeta dla nastolatka

Myślę, że idealne fototapety znajdziecie na stronie https://www.fajne-fototapety.pl Jeśli tam jak mi wam też się podoba fototapeta to powinniście zapoznać się też z ofertami jakie są na tej stronie. ja polecam serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org