poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
samochody przy Starym Rynku

Jak uważacie, czy w okresie letnim we wszystkie dni wolne (weekendy) nie powinno być zakazu poruszania się, parkowania samochodów wokół Starego Rynku ?? Istnieje tam teraz wiele fajnych knajpek, są jakieś imprezy. Jest to czas na spacery, relaks, odpoczynek. A jak to jest możliwe przy smrodzie spalin ??
Co o tym myślicie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody przy Starym Rynku

Mądre słowa . W dni wolne od pracy - tylko dla mieszkańców .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody przy Starym Rynku

Masz rację, ja uważam że jak w wielu cywilizowanych miastach na Stary Rynek powinni wjeżdżać tylko samochody elektryczne.


stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody przy Starym Rynku

nukat sondujesz opinię w imieniu władz miejskich czy krajowych? Po ile będzie za wjazd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody przy Starym Rynku

nigdy nie sondowałem i nie sonduję, a ty \"manierka\" pracujesz dla..................., jeśli masz ochotę na podejrzliwości to zapisz się do PISu czekają na Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody przy Starym Rynku


typowy Polak ...
dzień bez zakazu dniem straconym ...
dzień bez mówienia innym jak mają żyć dniem straconym ...
jakiś poj....ebany naród Ci Polacy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody przy Starym Rynku

Niech zgadnę, ratuszowe chcą się przesiąść na elektryki a reszta dziadów won?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody przy Starym Rynku

Boże, jakie głupki, tylko dwa normalne głosy w rzeczonej sprawie. A ja tylko rzucam ciekawy temat, bo jeżdżąc po kraju widzę, że w starych częściach miasta przynajmniej w weekendy jest fajnie, cicho i miło. Ale jak wolicie iść z dziećmi na lody i wąchać spaliny proszę bardzo, jak wolicie posiedzieć przy jakimkolwiek stoliku w którejkolwiek knajpce, jeść i pić w smrodach spalinowych, niech Wam będzie. Cieszcie się swoim szczęściem bo nie potraficie dbać nie tylko o siebie, ale nie dbacie o miejsce w którym żyjecie.
Podkreślam, nie jestem związany z Urzędem Miasta, jestem zwykłym mieszkańcem mojego miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: samochody przy Starym Rynku

Na lody z dziećmi piechotą? Nogi je zabolą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org