poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cena za budowę domu

pozdrawiam wszystkich forumowiczów proszę o poradę ile się płaci za budowę domu pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

7 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

To zależy czy będziesz stawiał z kiblem czy bez .
Np. w Łomży samo postawienie kibla, to koszt około 200 tysięcy złotych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

Dobre z tym kiblem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

witam ponownie moze sie niezbyt jasno wyrazilem, chodzi mi o cene dla wykonawcy np za m2 stanu surowego zamknietego,przy okazji jak ktos ma namiary na dobra ekipe tez bede wdzieczny sorki za pl litery pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

Wejdź na dział Ogłoszenia USŁUGI - tam się zdzwonisz, a jak wykonawca poważny, spotka się z Tobą, obejrzy plany, co i gdzie - ... i poda Ci cenę . Później tylko weź od niego \"referencje \" tzn. niech ci poda adresy, co i gdzie budował. Podjedziesz i grzecznie w kilku miejscach popytaj , o tym jak układała się współpraca inwestor-wykonawca i jakie są efekty fachowości wykonawcy .

Możesz też sam dać ogłoszenie ZLECĘ .... budowę domu do stanu surowego zamknietego,- chyba nawet i bezpłatnie, a wykonawcy będą do ciebie się zgłaszać i uzyskasz wiarygodne info.


Tu zaraz paru partaczy, będzie robiło sobie kryptoreklamę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

ta z pewnością zaraz pojawią się trole ja zaś tutaj szukam porady ,ktoś budował, sparzył się na czymś jest zadowolony z czegoś ,może się wrażeniami podzieli powie czego unikać czego wymagać dom się buduje przeważnie po raz pierwszy i tylko raz w życiu pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

No to czekamy, ja też chciałbym się dowiedzieć JAKIE to dobre rady mogą ci dać tu użytkownicy tego na forum .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

Hej, trochę inny temat ale dotyczy domu.Pierwszy raz robię generalny remont i mam takie pytanie: wywóz gruzu, możecie coś mi polecić? Z przyzwoitymi cenami oczywiście :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

I co kto miał rację ?
Nazbierałeś przez kilka dni , tu tych opinii i rad, od groma i ciut, ciut :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

może się nikt na tym nie zna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

Bo zabierasz się do sprawy od dVpy strony :)
Tu, gdzie 90% piszących to bezrobotni, bądź gimbaza szukasz porad ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

pewno jak ktoś coś wie to się nie chce swoją wiedzą za darmo podzielić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

Był już taki temat na forum.
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=71215&t=71188
Poza tym wpisz sobie w Google koszt budowy domu i zobaczysz inne fora i artykuły. Powodzenia.

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena za budowę domu

zamykam i dziękuję pozdrawiam tu można kontynuować https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=71188&t=71188

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org