czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
weterynarz

Szukam naprawdę dobrego weterynarza w Łomży, który stawia bardzo przemyślane diagnozy (koty są z podejrzeniem pasożytów i wirusówki) rozważam wizytę w gabinecie Filemon, Alfa, Zwierzak, 4 Łapy, ponieważ o innych słyszałam zbyt wiele złych opinii. Który z tych czterech gabinetów można polecić lub - co ważniejsze- czy ktoś ma związane z nimi złe doświadczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz

Ja mam zle doświadczenia z Filemonem - pan nawet nie znal kalendarza szczepień dla szczeniaka, nie mowa juz o leczeniu psa. Niepewny, diagnozy nietrafne. Byłam tam około 3 lat temu pierwszy i ostatni raz. Jeśli chodzi o 4lapy to z mojego doświadczenia Panie dosc niemile, nie potrafią powstrzymac sie od zlosliwych komentarzy. Poszłam kiedyś ze znaleziona kotka w złym stanie zdrowotnym. Dosłownie z podworka zaniosłam ja do wet. Usmyszalam od Pan komantatz w stylu jak mogłam tak zaniedbać kota i głupie komentarze do mnie. Wyjaśniłam, ze kota przed chwila znalazłam. Przepraszam nie usłyszałam. Druga sprawa jest taka, ze za krople do oczu dla kota zaplacilam tam 100zl, a u innego wet. za te same krople 19,24 (dostałam receptę i krople wykupiłam w aptece, za wizytę lekarz nie wziął pieniędzy, wiec całkowity koszt to 19,24, jest różnica, co?). Moim zdaniem jedynym weterynarzem znającym sie na zwierzętach i przede wszystkim NIE NACIAGAJACYM właściciela na zbędne koszta jest dr Leończak na Hipokratesa. Mowi jasno co i jak. Nie stosuje niepotrzebnego leczenia. Zleca badania. Widać, ze zależy mu na zwierzętach, nie na kasie. Taka moja opinia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz

Zdecydowanie Cztery Łapy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz

Ja zdecydowanie z czystym sumieniem mogę polecić Pana Leończaka, dwa razy mi już wyciągnął psa z poważnej choroby po dwóch innych partaczach, leczył to co tamci spieprzyli.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz

Polecam Leończaka, a od spraw naprawdę ciężkich Karpinskich, chociaż tani nie są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz

4 Łapy leczą na oko przez co stan mojego psa bardzo mocno się pogorszył, uratowała nas diagnoza w Zwierzaku. Choroba niestety jest nieuleczalna, ale dzięki pani Ani skutecznie pozbywamy się objawów i możemy prawie normalnie funkcjonować. Pani Doktor w razie potrzeby wyszukuje nowe leki, które pomogą i przy okazji nie zaszkodzą wątrobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz

Ja miałam do czynienia ze starszym panem weterynarzem z ulicy Krótkiej i z gabinetem Zwierzak i nigdy więcej, przenigdy.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz

a ja polecam OAZĘ przy Wojska Polskiego, profeska, miłość do zwierząt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz

Ciekawi mnie, który weterynarz ma nocny dyżur?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz

Niestety tu jest Łomża i juz wielkorotnie sie przekonalam ze wizyta nocna graniczy z cudem. W innych miastach to normalne ze kliniki maja dyżury, ale u nas gdziez tam, po co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz

Weterynarz z Filemona był u nas na wizycie domowej o 22,30 w niedzielę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org