czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ślub- alkohol

Witam.
Za pół roku mam wesele, i zastanawiam się jaki alkohol wybrać. Czy wina czy czystą wódkę a jak tak to jaka? Czy zamawiałyście alkohole z hurtowni? Na internecie faktycznie ceny są niższe ale czy jakoś alkoholu ta sama? Na pewno ktoś już organizował swoje wesele i się podzieli oświadczeniami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub- alkohol

Szysko jedno, jakoś alkoholu wszędzie ta sama. Ale mieszać z miodem nie radzę, bo goście nie będą zadowoleni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub- alkohol

Ile gosci tyle gustow!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub- alkohol

Wódkę kupowaliśmy w markecie. Cenowo wyszło podobnie jak w hurtowni. Z winem podobnie.
Polecam kupić sporo wina.U nas na weselu poszło o wiele więcej wina niż wódki ( wódki mieliśmy spory nadmiar).Wino musielismy w czasie wesela dokupić bo nie sądziliśmy że aż tyle go pójdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub- alkohol

Najlepiej jest kupić alkohol z pewnego źródła, dyskontów nie polecam, bo jaka cena taka jakość.

Żeby utrafić w gusta wszystkich weselników najlepiej kupić alkohole różnego rodzaju- wina, piwa, nalewki domowe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub- alkohol

Ja zamawiałem alkohol z hurtowni. Głównie była to wódka i piwa. Klasycznie Pan Tadeusz, a co do piwa to Namysłów. Kilka butelek wina wystarczyło, bo na weselu raczej wszyscy skupiają się na piciu wódki, a wino jest rzadkim wyborem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub- alkohol

Ja się dogadałem z sklepem monopolowym w Łomży. Wódka została to przyjęli z powrotem. Wina było za mało dobierałem skrzynkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub- alkohol

My kupiliśmy w sklepie, ale takim, który realizuje tak duże zamówienia, w związku z czym, cena była porównywalna do ceny hurtowej. Nie zapominaj o winie. Panią tez się coś należy, a nie każda chce/lubi pić wódkę. My mieliśmy białe i czerwone i wszyscy byli zadowoleni. Co do ilości to nie pomogę, bo tym to zajmował się mąż :)

Pozdrawiam,
Mary - podwójnie poślubiona żona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub- alkohol

No tak, najważniejsza sprawa na weselu - alkohol. Jak to w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub- alkohol

Polecam wódeczkę WYBOROWA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org