poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rejestracja w Polsce aut z anglii

Jakie opinie na temat rejestracji w Polsce aut z kierownicą po prawej stronie ma forum?
Niejednokrotnie miałem przypadek uczestniczenia w sytuacji gdy takie auto jadąc z przeciwka
próbuje wyprzedzić poprzedzający go samochód. Moja ostatnia taka sytuacja była najgroźniejsza,
kiedy taki anglik wyjeżdżając zza wzniesienia chciał od razu wyprzedzać poprzedzający go samochód
i wyjechał mi wprost na czołówkę. Czyżby nie widział, że coś jedzie z przeciwka? Jechałem wtedy z córcią.
Reakcja moja i kierowcy angola spowodowała, że się jakoś minęliśmy bez wypadku. Co by było gdybym
nie zareagował w odpowiednim momencie albo gdyby nie zareagował kierowca angola? Pewnie ja pojechałbym
w rów i drzewo a angol pojechałby dalej... Piszcie Wasze opinie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja w Polsce aut z anglii

To nie koniecznie wina anglika a raczej kierowcy, nie raz spotkałam się z gówniarzami, którzy przepisy mają w nosie. A jeżeli chodzi o samochody z kierownicą po niewłaściwej stronie według mnie nie powinny być u nas rejestrowane.


______
Blog



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja w Polsce aut z anglii


tylko buraki jeżdżą takimi samochodami po Polsce i je tu rejestrują .... szczyt dziadostwa .... słoma z butów, zero zdrowego rozsądku !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja w Polsce aut z anglii

Takie auto nie powinno byc dopuszczone u nas do ruchu. Sam wspomniany manewr wyprzedzania juz jest wystarczajacym przykladem. Zeby widziec cokolwiek wyprzedzajac trzeba wyjechac conajmniej polowa auta na przeciwny pas. Tak wyglada oszczednosc kosztem bezpieczenstwa na drogach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja w Polsce aut z anglii

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja w Polsce aut z anglii

Popieram przedmówców, nie wiem co za idioci dopuścili do możliwości rejestracji anglików, te auta to ogromne zagrożenie i chyba tylko ze względów na dużo wyższe oc jest ich nie dużo


_____
Blog



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja w Polsce aut z anglii

Niestety względy bezpieczeństwa na drodze w tym przypadku to temat
zepchnięty na margines, a aut z kierownicą po prawej stronie z Naszą lokalną
rejestracją jest coraz więcej. Jak widać sporo użytkowników takich pojazdów nie
wystrasza koszt ubezpieczenia OC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja w Polsce aut z anglii

Rupieciami z Anglii jeździ margines społeczny i patologia - chodzi mi o te na angielskich tablicach. Są to wraki bez ważnego przeglądu polskiego i angielskiego i bez OC. Powinny być przez Policję eliminowane z dróg.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org